Banner
Banner
Banner

Шпалери для ванної кімнати

лютого 27, 2012


Роблячи ремонт у ванній кімнаті, багато хто стикається з проблемою обробки стін. Ще з радянських часів у наших людей склалося усталене правило, що стіни у ванній обов’язково варто обробляти плиткою, але така обробка не досконала, тому що плитка досить дорога, встановлювати її клопітно, а з часом від високого рівня вологи вона може відвалитися.

Більш сучасним і досить якісним оздоблювальними матеріалами для ванної є шпалери. Звичайно ж, не всякі шпалери підійдуть в таку кімнату як ванна, тому що в ній весь час підвищений рівень вологості і шпалери для ванної кімнати обов’язково повинні бути вологостійкими. Такі шпалери добре протистоять вологому повітрю, конденсату і здатні прослужити досить тривалий час без переклеювання.

Вологостійкі  шпалери для ванної кімнати виготовляються із спеціальних хімічних речовин, які запобігають проникненню вологи в структуру шпалер, що значно подовжує термін їхнього життя. Хоча для виготовлення таких шпалер і застосовуються хімічні речовини, але вони абсолютно нешкідливі для людини, що дозволяє їх використовувати в квартирах, де проживають маленькі діти.

При виборі вологостійких шпалер для ванної кімнати необхідно  віддавати перевагу тільки якісному продукту, так як це значно скорочує ризик покупки товару, який прийде в непридатність через досить нетривалий термін використання. Якісні шпалери відрізняються від неякісних, наявністю відповідного маркування. А якщо ви хочете купити якісні шпалери та ще й заощадити інтернет-магазин шпалер до ваших послуг. Гідний сортимент за доступні гроші.

Самими якісними і довговічними шпалерами є товари виробництва Німеччини та Сінгапуру, так як вони виробляються вже протягом багатьох років і встигли завоювати популярність серед споживачів по всьому світу.


Як швидко зняти старі вінілові, паперові та бамбукові шпалери зі стін, як правильно знімати миються шпалери
Як клеїти бамбукові шпалери

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Шпалери
<