Banner
Banner
Banner

Шпалери для стін кухні

лютого 27, 2012


Кухня – це те місце, де весь час відбувається приготування всіляких страв, а тому йде виділення пари і тепла в приміщення. Саме тому використання звичайних кімнатних шпалер тут просто недоцільно. При виборі шпалер для кухні потрібно враховувати кілька дуже важливих моментів:

  • Перше, що необхідно враховувати при виборі шпалер для стін кухні , так це їх вологостійкість і можливість миття за допомогою води.
  • Другим показником, який повинен бути присутнім в  шпалерах для стін кухні , є їх щільність. За щільністю розділяють декілька типів шпалер: щільні і легкі. Важливию якістю шпалер є і їх світлостійкість, так як кухонні шпалери не повинні вигоряти на сонці.

Найкращими шпалерами, які враховують всі ці параметри, є вінілові шпалери. До того ж даний вид настінного покриття є ще й дуже міцним. Вінілові шпалери ще й хороші тим, що не вимагають шпаклівки і здатні приховати будь-які нерівності стін. Відмінно підійдуть для кухні рельєфні вінілові шпалери, але для їх поклейки потрібно приготування спеціального клейстеру. Недоліком таких шпалер можна назвати складність їх приклеювання, під час якої треба бути дуже обережним, тому що може тріснути візерунок. Ще одним хорошим варіантом шпалер для стін кухні  є шпалери з деревним волокном, які представляють собою деревні стружки, спресовані в спеціальний двошаровий «паперовий пакет». Верхній шар таких шпалер можна навіть  фарбувати. При виборі шпалер слід також враховувати і їх колір, тому що теплі тони шпалер підвищують апетит, а холодні навпаки – знижують. Не слід обклеювати шпалерами простір біля мийки та кухонної плити, так як там воно може забруднитися.

Як швидко зняти старі вінілові, паперові та бамбукові шпалери зі стін, як правильно знімати миються шпалери
Як клеїти бамбукові шпалери

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Шпалери
<