Banner
Banner
Banner

Змішувач вбудовується

лютого 27, 2012


Завдяки сучасним технологіям в нинішніх ванних кімнатах можна приховати всі елементи, які не естетичні, наприклад, систему водопостачання або каналізації. Змішувач вбудовується – відмінно підходить для облаштування таких систем. Звичайний змішувач для ванн підключають до підведеною, безпосередньо до місця, де потрібно встановлені труби холодної і гарячої води сполучними муфтами. Тут буде видно труби, які можна приховати за допомогою декоративних накладок.

А ось змішувач вбудовується – зовсім інша картина. До складу цього змішувача входить вбудований елемент і настінний елемент.

Вбудований елемент повинен бути міцний, його потрібно розташувати в стіні, але заздалегідь не забудьте в цьому місці зробити отвір. А до цього елемента підключаються труби холодного і гарячого водопостачання.

Після того, як закінчите обробку стін можна починати монтаж настінного елементу. В результаті Ви будете бачити тільки зовнішній елемент змішувача. Вид і розташування всіх інших елементів вибирають за місцем установки і смаку господарів.

Настінний і вбудований елемент продаються окремо один від одного. А от разом вони складають змішувач вбудовується . І ці елементи мають відмінності в залежності від свого виробника.

Цей вид змішувача має в своєму складі регулюючий важіль. Але є й моделі з двома регулюючими важелями, але вони зустрічаються дуже рідко. У них є автоматичні перемикачі для душу. Це відбувається так: при включенні води струмінь відразу направляється в сам душ, після виключення води клапан автоматично перемикається. А коли воду знову включать, вона буде текти з крану.

Є моделі, які оснащені блокуванням водяного потоку і її температури, що економить витрати води і запобігає від опіків. Важіль цього змішувача легко пересувати до потрібної потужності або температури.

Від себе:

Багато новобудови Краснодара обладнані якісною сантехнікою, але ви завжди можете поставити саме вбудовується змішувач.


Піддони для душових кабін, акрилові, чавунні, сталеві, мармурові, дерев'яні душові піддони
Підключення душової кабіни, схема підключення і установки душової кабіни

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Сантехніка
<