Banner
Banner
Banner

Змішувач кульовий, види кульових змішувачів, як вибрати кульовий змішувач

лютого 27, 2012


Змішувач дозволяє легко встановлювати потрібну температуру і натиск води. У таких моделях можуть бути встановлені два типи картриджів: кульовий і керамічний (зі спеціальними пластинами). Як правило, одноважелі моделі дещо дорожче, ніж звичайні, двохвентильні, але кульовий змішувач порівняно з керамічним обходиться дешевше.

Основними виробниками кульових змішувачів є «Delta» (США), «Hansgrohe» (Німеччина) і «Damixa» (Данія). Гарантія на них від двох до п’яти років, однак при покупці потрібно бути дуже уважним, тому що ринок затоплений низькоякісними підробками, наприклад, фірм з Таїланду.

Кульові носії передбачають регулювання надходження води. Це дозволяє адаптувати механізм будь-яких умов водопостачання в квартирі. Отвори в кульовому механізмі дозволяють легко знаходити зону комфортної температури води. Чим більше кількість отворів в кульовому картріджі, і чим більше їх розмір, тим менше цей картридж чутливий до жорсткої воді.

Виготовляють кульові механізми з латуні. Принцип дії регулятора дуже простий: вода потрапляє в кулю-змішувач через два канали і подпружінена сідло, а змішується безпосередньо в кулі. Куля кріпиться до клапана за допомогою накидної гайки і гнізда, в якому розташовані тефлонові кільця (сальник та ущільнювачі). Це забезпечує герметичність і легкість обертання регулятора. Через великий отвір вода виходить в виливши і назовні.

Кульові змішувачі , так само, як і будь-які пристрої, мають свої недоліки. Головний з них – чутливість кулі до корозії, і швидке зношування прокладок і ущільнень. Хлорована вода з часом псує пластикові прокладки, і тоді кульові змішувачі починають підтікати. Вартість заміни прокладки не настільки висока, проте заміна картриджа стоїть на багато великих грошей, але здійснити цю заміну ви можете самостійно.

Від себе:

Якщо ви хочете замовити будівництво басейнів під ключ, звертайтеся в компанію «ПосейдонСтрой», спроектують та побудують басейн на будь-який смак і гаманець.


Піддони для душових кабін, акрилові, чавунні, сталеві, мармурові, дерев'яні душові піддони
Підключення душової кабіни, схема підключення і установки душової кабіни

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Сантехніка
<