Banner
Banner
Banner

Заміна змішувача на кухні та у ванній, як самостійно зняти і поміняти змішувач

лютого 27, 2012


Роботи по заміні сантехніки в квартирі, наприклад такі, як зняти змішувач, можуть бути виконані самостійно. Для їх проведення необхідно мати невеликі навики роботи з слюсарними інструментами, і трохи вправності.

Якщо потрібно заміна змішувача , необхідно виконати наступні дії:

 • перекрити воду в квартирі;
 • відкрутити гнучкі шланги, що з’єднують змішувач і труби;
 • викрутити із змішувача кріпильні гвинти;
 • зняти змішувач з раковини.
 • Після виконаної роботи взяти старий змішувач і йти на будівельний ринок, або до спеціалізованого магазину сантехніки, і вибрати новий змішувач з кріпленням, аналогічним по конструкції знятому змішувача. Якщо вдасться підібрати аналогічну модель, то можна полегшити собі процес установки. З виробників краще всього вибирати не китайську продукцію, а європейську, як більш якісну. Добре зарекомендували себе змішувачі німецької фірми hansgrohe, можна придивитися до них. Якщо проводиться заміна змішувача на кухні , можна підібрати більш сучасну модель, що має висувний душ або кран для посудомийної машини.

  Змішувачі для умивальника у ванній за своєю конструкцією та способом кріплення схожі на змішувачі для кухні, тому вони мають практично ідентичний спосіб установки. У більшості випадків у ванну прийнято встановлювати змішувачі з поворотним виливом. При заміні змішувача у ванній важливо заздалегідь перевірити міцність і надійність кріплення всієї конструкції. Для цього необхідно повернути кріпильний елемент в одну сторону до упору, потім в іншу. Після чого, притримуючи змішувач за корпус, слід акуратно повертати виливши в різні боки. Якщо при повністю закрученої гайці виливши нестійкий, або в процесі його повертання з’являються зазори, це говорить про те, що виріб браковане. Збирати і встановлювати змішувач рекомендується згідно з інструкцією, яка додається до кожної моделі змішувача.


  Піддони для душових кабін, акрилові, чавунні, сталеві, мармурові, дерев'яні душові піддони
  Підключення душової кабіни, схема підключення і установки душової кабіни

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Сантехніка
  <