Banner
Banner
Banner

Заміна прокладки крана

лютого 27, 2012


Однією з найпоширеніших поломок водопровідного крана є знос гумової прокладки (це відбувається в результаті багаторазового відкривання і закривання крана). Усунути таку проблему можна простий заміною прокладки крана , яку, до речі кажучи, можна дуже просто провести самостійно.

Для заміни прокладки крана вам можуть знадобитися деякі інструменти та матеріали, серед яких варто відзначити, безумовно, саму прокладку (гумову або шкіряну), а також викрутку і розвідний ключ.

Перед початком заміни прокладки крана необхідно обов’язково перекрити доступ води, перекрити кран і злити воду, що залишилася з труб. Після проведення таких підготовчих робіт, потрібно зняти декоративну накладку з маховика (гарячої або холодної води), відгвинтити знаходиться під нею болт. Після того, потрібно зняти маховик і вигвинтити сердечник. Після зняття цих механізмів, ви побачите стару прокладку – її необхідно зняти і замінити на нову (нову потрібно обов’язково підібрати аналогічного розміру зі старою). Перед заміною прокладки варто обов’язково зробити уточнення і сказати, що при заміні прокладки на маховику регулювання потрібно ставити гумову прокладку, а при заміні прокладки на маховику гарячої води необхідно ставити шкіряну.

Якщо у вас великий будинок і тиск в трубах дуже велике, ви можете купити затвор з електроприводом, дуже надійна і зручна річ.

Після заміни прокладки можна відкривати воду – для цього необхідно відкрити вентиль і відкрутити кран на повну (таким чином, ви створите максимальне навантаження на кран і перевірите якість виконаної роботи). Якщо кран все ще протікає, то можливо ви зробили щось не так – в цьому випадку необхідно повторити процес заміни прокладки наново. Також, якщо навіть після повторного проведення ремонтних робіт кран все ще тече, то проблема може критися в сердечнику (можливі тріщини і інші пошкодження).


Піддони для душових кабін, акрилові, чавунні, сталеві, мармурові, дерев'яні душові піддони
Підключення душової кабіни, схема підключення і установки душової кабіни

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Сантехніка
<