Banner
Banner
Banner

Відновлення емалі ванни

лютого 27, 2012


Як відновити емаль ванни ? Робота нескладна і не зажадає спеціальних знань і великих трудовитрат, якщо використовувати потрібні матеріали і послідовність операцій. Три основних етапи:

Видалення іржі

Для видалення іржі використовується щавлева кислота слабкою агресивності, яка розчиняється у воді до стану кашки. Суміш наноситься на іржу і глянсові ділянки емалі. Витримується 30-40 хвилин і змивається водою. Залишки іржі після висихання видаляються наждачним папером. Після обробки – ретельно промивається. До наступної операції ванна повинна добре просохнути. Необхідно мати на увазі, що кислота отруйна, будьте обережні.

Грунтовка ванни

Застосовується аерозольна грунтовка. Можна підібрати будь-яку. В магазинах досить широкий асортимент аерозольних грунтовок. Перед використанням грунтовка обов’язково перемішується струшуванням. Після нанесення грунту ванна повинна як слід просохнути.

Нанесення емалі

Емаль рекомендується купувати у відомому магазині. Консультанти в господарському магазині, як правило, знають, як відновити емаль ванни і порекомендують обрати кращу. Але все ж, рекомендується використовувати густу нітроемаль в банках. Тканинним тампоном втираємо нітроемаль на поверхню ванни в три шари. Кожному шару даємо просохнути протягом 30 хвилин.

Важливий момент – роботу у ванній проводити при відносній вологості менше 60%. В іншому випадку фарба може потріскатися і покритися плямами. Вологість зменшується за допомогою рефлектора. Після висихання емалі намочити тампон в розчиннику і обережно розчинити верхній шар емалі. Ця операція дасть рівну напівглянсову плівку. Час висихання після ремонту становить 24 години.

У разі якщо відновити емаль у вас не вийшло, ви завжди можете купити нову ванну, наприклад акрилові ванни купити які зараз не проблема, вони можуть бути будь-якої форми і розміру.

По закінченню можна обробити поверхню полірувальної пастою.


Піддони для душових кабін, акрилові, чавунні, сталеві, мармурові, дерев'яні душові піддони
Підключення душової кабіни, схема підключення і установки душової кабіни

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Сантехніка
<