Banner
Banner
Banner

Вибір полотенцесушителя, як вибрати полотенцесушитель

лютого 27, 2012


Рушникосушки, або дизайн-радіатори, бувають водяні, електричні і комбіновані. Серед основних виробників цих приладів можна назвати фірми Kermi, Arbona, Zehnder. Дизайн-радіатори поєднують в собі функціональність і стиль. Сучасний ринок наповнений товарами на будь-який смак, і деколи складно зробити вибір полотенцесушителя серед такого розмаїття. Зауважимо, що прилади імпортного виробництва найчастіше не підходять для російських умов, так як підключатися повинні до системи ГВС (а не опалення, як на заході), і тому довго вони не прослужать. Вітчизняні рушникосушки за зовнішнім виглядом не багатьом поступаються західним зразкам, але розраховані вже на російські реалії. Одними з найбільш затребуваних моделей вважаються «Нота-18», «Ліра», «Етюд-9 (18, 24)», «ТВЕК ПС 2П».

Технологія виробництва водяних полотенцесушителей постійно вдосконалюється. Наприклад, замість збільшення товщини стінки (що призводить до збільшення ціни на прилад, адже метал коштує недешево), створена система теплообмінник – полотенцесушитель, яка складається з двох контурів. Це допомагає збільшити середню температуру та швидкість нагрівання приладу. Для більш надійної роботи полотенцесушителя можна встановити спеціальний адаптер. Він допомагає уникнути великої аварії, якщо трапиться прорив підводного труби полотенцесушителя.

Або, якщо ви заллєте занадто багато води в другій контур, його не розірве при нагріванні: оберігає клапан скине зайву воду. Термін служби таких дизайн-радіаторів може становити 20-30 років. Основною проблемою є заростання труб, аж до повного їх перекриття. Ця проблема вирішується прочищенням або заміною першого контуру.

Переваги електричних полотенцесушителей – легкість установки і підключення і незалежність від подачі гарячої води. Основні фірми-постачальники: вітчизняна «Тайм» і німецька Zehnder.

Від себе:

Якщо прасування білизни напускає на вас тугу, або ви не вміти гладити, ви завжди можете найняти так звану «Дружину на годину», для виконання всіх жіночих робіт по дому.


Піддони для душових кабін, акрилові, чавунні, сталеві, мармурові, дерев'яні душові піддони
Підключення душової кабіни, схема підключення і установки душової кабіни

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Сантехніка
<