Banner
Banner
Banner

Вбудований унітаз, конструкція вбудованого унітазу

лютого 27, 2012


Унітаз – це найважливіше пристрій сантехніки в кожному будинку або квартирі. І при виборі унітазу не потрібно економити.

Раніше, років 5 тому були прості моделі звичайних унітазів, і вони вже застаріли. На зміну застарілим моделям приходять сучасні, комфортні і дуже красиві вироби.

На сьогоднішній день є безліч різних видів унітазів, а також і модифікацій. А більшої уваги, звичайно ж, заслуговує вбудований унітаз . Він універсальний, у нього є безліч переваг перед своїми простими побратимами.

Установка вбудованого унітазу можлива на абсолютно різну перегородку, це може бути несуча стіна або гіпсокартон та багато іншого, але це залежить від типу системи інсталяції, яку будуть використовувати. Система інсталяції являє собою металеву раму з опорами і кріпленнями. Є 2 види цим систем: звичайні і спеціальні. Є модифікації таких систем, що випускаються у вигляді рейки. На цій рейці можлива установка не тільки вбудованого унітазу, а й ще можна встановити пісуар, умивальник і т.д, завдяки чому Ви розвантажите стіну. В основному системи інсталяції мають ще і вбудований зливний пластиковий бачок. З усієї конструкції буде видна лише кнопка спуску води, решта все буде приховано.

Вбудований унітаз володіють багатьма перевагами, найголовніше з яких – їх безшумна робота. Бачки закриті і в стіну і в шар теплоізоляції, щоб уникнути утворення конденсату. Ці бачки не дадуть знати гостям про те, що ви відвідали туалетну кімнату по бурчання в ньому води, так як він не видає ніякого шуму.

Отже, давайте зробимо висновок: вбудований унітаз має такі переваги:

 • економія місця
 • для його монтажу не потрібно ламати будівельну конструкцію, що полегшує його монтаж
 • тиха робота
 • легкість в обслуговуванні знімних внутрішніх елементів.
 • Від себе:

  Якщо ви не можете розблокувати вірус самостійно, зверніться до професіоналів, вони допоможуть очистити комп’ютер і налагодити його роботу.


  Піддони для душових кабін, акрилові, чавунні, сталеві, мармурові, дерев'яні душові піддони
  Підключення душової кабіни, схема підключення і установки душової кабіни

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Сантехніка
  <