Banner
Banner
Banner

Установка унітазу своїми руками, самостійна установка підвісної і навісного унітазу в, вартість та інструкція

лютого 27, 2012


Санвузол так само необхідний в цивілізованій квартирі, як і обідній стіл. При цьому важливо, щоб туалет функціонував справно. Якщо, приміром, під хитний стіл при необхідності можна підкласти що-небудь, то зламаний унітаз ремонту практично не підлягає. В цьому випадку необхідна самостійна установка нової конструкції. В залежності від планування ванної кімнати сантехніка може стояти на підлогової плитці або бути підвішеною у стіни. Наша інструкція по установці унітазу допоможе впоратися з будь-якою моделлю.

Установка унітазу самостійно, установка унітазу на плитку своїми руками

Установка унітазу своїми руками починається з демонтажу старого. Насамперед перекрийте холодну воду на підступах до квартири.

Злийте рідину з бачка, після цього акуратно відокремте шланг подачі холодної води і зніміть систему змиву з підставки. Для цього необхідно розкрутити гайки з нижнього боку. Якщо кріплення за час експлуатації обладнання заіржавіли, скористайтесь розвідним ключем. Разом з бачком видаліть гумовий ущільнювач зливу і стульчак.

як встановити унітаз в приватному будинку своїми руками
самостійна установка підвісного унітазу
установка унітазу своїми руками інструкція

Зазвичай при установці унітазу на плитку сантехніка кріпиться до підлоги чотирма або двома болтами. Ми їх викручуємо. Якщо чаша стоїть на шпильках, її спочатку необхідно злегка поворушити, щоб розм’якшити ущільнення, яке пов’язує конструкцію з каналізаційною трубою.

Цемент, вкриває випуск, збивається ще до того, як буде демонтовано старий унітаз. Щоб навколо не було сміття, заздалегідь приготуйте мішок. Непогано було б також мати під рукою невелике коритце, куди згодом зіллється залишилася в чаші вода. Дана рекомендація справедлива і в тому випадку, якщо ви здійснюєте установку підвісного унітазу .

Як тільки стара сантехніка буде демонтована, вставте в розтруб відвідної труби пробку або кляп діаметром 100-120 мм. Це необхідно для того, щоб максимально убезпечити процес установки навісного унітазу своїми руками, адже каналізаційні гази є отруйними і легкозаймистими

Установка унітазу з прямим і горизонтальним уприскуванням, інструкція по установці

Установка унітазу своїми руками повинна проводитися максимально близько до відвідної труби, тоді вода і відходи будуть зливатися швидше.

Існує три способи кріплення чаші до підлоги. Першим методом є установка конструкції прямо на кахельну плитку за допомогою болтів. Щоб згладити нерівності підлоги, приклейте до основи еластичний ущільнювач.

Другим способом (більш надійним) виступає монтаж техніки на дерев’яну тафту, армовану цвяхами і залиту цементом. Установка унітазу в приватному будинку або квартирі проводиться за тим же принципом, що і в минулому методі. Перевагою даного способу є підвищена стійкість устаткування.

Нарешті, третім способом є монтаж на епоксидний клей. В даному випадку перед тим, як самостійно встановити унітаз , необхідно гарненько відчистити і знежирити склеювані поверхні. Після цього вони обробляються корундовим каменем і знову обезжирюються. На опорну поверхню монолітним шаром завтовшки 4-5 мм наноситься смола, змішана з затверджувачем у потрібній пропорції. Виріб гарненько притискається до неї і залишається на 10-12 годин.

Для установки навісного унітазу потрібна система інсталяції. Багато виробників сантехніки пропонують покупцям уже готові моделі, здатні витримати 400 кг. Сталева конструкція може бути настінної, підлогової і кутовий і являє собою раму, на яку кріпляться всі складові частини унітазу. Вона ховається в стіні. Підлогову систему найкраще монтувати там, де стіни тонкі.

Після того, як основна деталь змонтована, до неї треба прикріпити бачок і підвести комунікації. Для стикування з каналізацією розумніше і простіше всього використовувати гофру. Вона просто надівається на зливну трубу і випуск. До бачка підводиться шланг подачі холодної води, настроюється система змиву.


Піддони для душових кабін, акрилові, чавунні, сталеві, мармурові, дерев'яні душові піддони
Підключення душової кабіни, схема підключення і установки душової кабіни

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Сантехніка
<