Banner
Banner
Banner

Підключення душової кабіни, схема підключення і установки душової кабіни

лютого 27, 2012


Якщо ви вирішили встановити душову кабіну і підключити її самостійно, то перед покупкою необхідно заміряти розмір місця, в яке ви будете її встановлювати. Після цього можна йти в спеціалізований магазин.

Монтаж, установка і підключення душової кабіни

Перш ніж почати самостійну збірку обов’язково ознайомтеся з інструкцією. Після цього виконуйте всі дії строго в тій послідовності, яка там описана. Не треба нічого придумувати самостійно. Тільки на перший погляд, здається, що так буде простіше. Насправді, вам доведеться все розбирати, починати з початку, ви тільки втратите час. Бажано щоб був присутній ще один чоловік, одному зібрати дуже складно.

Першим встановлюється піддон. Якщо він на ніжках, то для вирівнювання його по висоті і горизонту потрібно затягнути стопорні регулювальні гвинти. Коли піддон душової кабіни без ніжок, тоді вирівнювання підлоги проводиться за допомогою цементної стяжки. Після цього необхідно зробити облицювання керамічною плиткою. Коли матеріал, з якого виготовлений піддон – акрил, то особливу увагу слід звернути на каркас. Ідеально – він проходитиме по периметру, мати дві перехрещені опорні перекладини, а по центру буде мати п’ятий ніжку. При відсутності такого каркаса, потрібне додаткове зміцнення дна «подушкою» з бетону. Так само для цього можна використовувати монтажну піну. Зміцнення дна усуне можливість прогинання піддону під вашим вагою. Після складання всіх стінок душової кабіни і з’єднання їх з піддоном обробляємо стики герметиком. Для висихання склеюваних поверхонь потрібно близько доби. Після цього можна проводити підключення душової кабіни до водопроводу, каналізації, електромережі.

Підключення душової кабіни до водопроводу, каналізації та електромережі

Уважно прочитайте інструкцію ще раз. У ній має бути присутня точна покрокова схема підключення душової кабіни. Підключення води до душової кабіни можна зробити за допомогою гнучких підводок, з відповідними розмірами роз’ємів. Встановлюючи гнучку підводку, залишайте запас. Її довжина повинна становити близько 1,5 м. Так само бажано встановити фільтр для механічного очищення води. Якщо ви встановлюєте гидромассажную душову кабіну, то перед її покупкою обов’язково з’ясуйте силу напору води, тиск. Воно повинно бути вище 1,5 бар. Підключення душової кабіни до каналізації проводиться за допомогою підведення каналізаційної труби має перехідник для підключення зливної труби душової кабіни. Після того як ви повністю зібрали душову кабіну, підключили її до водопроводу, каналізації зробіть пробний запуск. Якщо з’явилися течі або протікання, обробіть шви ще раз герметиком, а в місцях протікання з’єднань труб домотать сантехнічного скотча. Після цього кабіну потрібно залишити для висихання ще на добу.

Підключення душової кабіни до електрики здійснюється за допомогою окремого мідного трьохжильного кабелю з подвійною ізоляцією перерізом не менше 2,5 мм. Підключається він безпосередньо до електрощитку.


Захист від протікання гідролок
Акрилові гідромасажні ванни

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Сантехніка
<