Banner
Banner
Banner

Все про автополив

лютого 27, 2012


Автополив – принадність, яка дарує своєму власникові безліч вільного часу.

Отже, таке слово як автополив , вже давненько «вкоренилась» в сучасне життя людини. Цієї закономірності можна знайти безліч пояснень. Однак, якщо ви хочете повністю усвідомити всі переваги автополиву, то необхідно докладний опис даного, так би мовити, явища.

Що може бути краще прекрасного зеленого газону посередині жаркого літа? Ось тут без автоматичного поливу не обійтися. Перш ніж здійснити свою мрію і обзавестися своїм автополівним комплексом, необхідно приділити величезну увагу проектуванню. Так саме, цей аспект є найважливішим, оскільки від нього залежить ефективність системи цілком. Не варто економити на цьому процесі, в майбутньому проектування хорошого рівня, пасти вас від багатьох негативних наслідків. Ну а тепер, безпосередньо, повернемося до тих численних переваг, якими володіє автоматичний полив.

У першу чергу монтаж даного комплексу займає, відносно невеликий проміжок часу. Всі магістралі та труби знаходяться в землі. Погодьтеся, будь-яка галявина з безліччю різних труб, будь вона навіть «золотий» – втрачає свій природний вигляд. На щастя, при системі автоматичного поливу, все це стає не суттєвим. Йдемо далі. Використовуючи дану систему, ви зрозумієте, що таке раціональне використання води, адже комплекс розрахований саме на це. Вам не доведеться поливати свій улюблений газон вручну. Цим самим з’явиться багато часу для інших занять. Весь комплекс цілком легко перепрограмувати за допомогою контролера – якийсь пульт управління, який задає всі необхідні параметри: час, частоту і тривалість поливу.

Як бачите, автополив – дійсно, необхідний комплекс зрошувальних процедур, які роблять наше життя кращим.


Дренажні системи
Де краще посадити ліс?

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Сад і місто
<