Banner
Banner
Banner

Відлякувач кротів

лютого 27, 2012


Кроти – ці одночасно корисні та шкідливі гризуни знайомі кожному садівникові і дачникові. Користь від них, звичайно ж, значима – вони поїдають шкідників в землі, а й шкода від них не так вже й малий – при ритті своїх ходів, кроти разом із шкідливими жуками і личинками найчастіше поїдають і коріння рослин, що зустрічаються на шляху.

У кожного садівника-любителя є свої способи боротьби з такими гризунами, але, як правило, всі вони не дуже гуманні по відношенню до кротам, так як припускають їх вбивство. Вбивати кротів не варто, а позбутися їх модно і гуманнішими методами, наприклад, встановивши на своїй ділянці відлякувач кротів .

Відлякувач кротів це найсучасніший і найгуманніший спосіб позбутися кротів (та інших гризунів, що живуть в землі) не заподіявши їм ніякої шкоди. Працює цей пристрій за принципом випромінювача – відлякувач за допомогою ультразвуку коливання грунту, які непомітні для людини, але мають великий вплив на тварин. Ці коливання сприймаються кротами як загроза, і вони воліють пройти таку ділянку грунту стороною.

Сучасні відлякувачі кротів розроблені таким чином, що можуть працювати автономно протягом декількох місяців. Автономність полягає в тому, що вони виготовлені в герметичному корпусі і в них встановлені сонячні батареї. Так, наприклад, можна встановити такий пристрій навесні перед початком дачного сезону і все літо кроти вас не турбуватимуть.

На сьогоднішній день на ринку представлена величезна безліч подібних пристроїв і відрізняються вони один від одного площею дії і, відповідно, ціною. Так, наприклад, якщо у вас невелика ділянка, то досить буде придбати відлякувач для роботи на ділянці площею 500 кв. метрів. Якщо ви є власником великої ділянки, то вам відмінно підійде пристрій, розрахований на площу 1500 кв. метрів.


Дренажні системи
Де краще посадити ліс?

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Сад і місто
<