Banner
Banner
Banner

Сучасні теплиці з полікарбонату

лютого 27, 2012


Якщо у вас є свій заміський будинок або хоча б дачну ділянку, то чому б не використовувати його для забезпечення своєї сім’ї свіжими натуральними продуктами не тільки весняно-літній період, але ще й взимку? Багато хто подумає, що для того щоб вирощувати продукти взимку необхідно вкласти дуже багато грошей і зусиль, але це не так, адже на сьогоднішній день існують досить дешеві і надійні теплиці з полікарбонату , встановивши які на своїй присадибній ділянці можна забезпечувати свою сім’ю смачними та корисними овочами і фруктами цілий рік.

Теплиці з полікарбонату є найбільш сучасними і високоефективними конструкціями для вирощування овочів та інших рослин протягом усього року. Використання при будівництві таких теплиць полікарбонату, дозволяє в подальшому заощадити кошти як на самому покрівельний матеріал, так і на опаленні та освітленні теплиць з полікарбонату. Економія викликана просто відмінними теплоізоляційними властивостями полікарбонату і його здатність пропускати до 90% природного освітлення, що дуже добре для рослин. Також, варто відзначити і дуже низький коефіцієнт теплопровідності полікарбонату, завдяки якому тепло пропускається всередину теплиці, але вже не випускається назовні.

Не зайвим буде сказати, що теплиці з полікарбонату дуже легко будуються і впоратися з цим процесом під силу кожній людині. Такі теплиці дуже легко і швидко (зведення однієї теплиці займає буквально 1,5 – 2:00) будувати, тому що вони продаються у вже майже готовому вигляді – в комплект входить каркас, стільниковий полікарбонат та комплектуючі, необхідні для складання, а також інструкція, з детально описаним процесом складання.

Варто також згадати і той факт, що купивши теплиці від виробника, ви отримаєте не тільки високу якість конструкції, але ще й безкоштовну збірку, яку проведуть фахівці з компанії-виробника. Також, якщо ви купите теплиці у виробника, то вам ще й дадуть гарантію, по якій, випадок чого, ви зможете обміняти свою неякісну теплицю (або будь-які її комплектуючі) на нову.

Якщо ви ще не наважилися, яку саме теплицю встановити у себе на дачній або присадибній ділянці (хоча доказів на користь полікарбонатних теплиць у нас в статті було предостатньо), то ми наведемо вам ще й переваги полікарбонату над іншими матеріалами, які використовуються для обшивки теплиць:

 • Полікарбонат в 200 разів міцніше того ж скла і в 100 разів – поліетилену.
 • Полікарбонат здатний пропускати до 96% світла.
 • Даний матеріалу в 6 раз легше скла, що значно зменшує навантаження на всю конструкцію, тим самим продовжуючи її життя.
 • Полікарбонат не пропускає шкідливого УФ-випромінювання.
 • Полікарбонат дуже легко гнути або змінювати його форму іншими способами.
 • Такий матеріал дуже зручний в експлуатації і за ним не потрібно особливого догляду.
 • Полікарбонат виготовлений з екологічно чистих матеріалів і нездатний заподіє шкоду людині або навколишньому середовищі (на відміну від того ж поліетилену).
 • Сподіваємося, наша стаття допомогла вам зробити правильний вибір на користь найкращих на сьогоднішній день теплиць – теплиць з полікарбонату .


  Дренажні системи
  Де краще посадити ліс?

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Сад і місто
  <