Banner
Banner
Banner

Садовий декор з дерева

лютого 27, 2012


Серед найбільш легкообрабативаемом і одночасно гарних матеріалів можна відзначити деревину. Саме з деревини протягом багатьох тисячоліть наші предки створювали різного роду будівлі, робили предмети побуту і декоративні елементи.

Сьогодні ж деревина не тільки не втратила своєї популярності, а навіть навпаки швидше досягла піку своєї популярності і стала застосовуватися буквально повсюдно. Варто зазначити, що однією зі сфер застосування виробів з деревини є садове декорування. Саме в сфері садового декору різноманітні дерев’яні вироби , можна сказати, набувають життя і стають не просто красивими прикрасами, а справжніми шедеврами, здатними привернути увагу будь-якої людини, навіть просто зазирнув в сад. Не зайвим буде вказати, що садовий декор з дерева – це не просто деревинки, які поставлені в саду, це вироби в які майстер, а можливо і власник ділянки, вклав частинку своєї душі, наділивши їх при цьому « життям ».

Не зайвим буде відзначити і той факт, що багато власників присадибних ділянок сьогодні найчастіше замовляють всілякий садовий декор з дерева в спеціалізованих компаніях. І даремно, адже зробити такі декоративні елементи простіше простого – необхідно мати тільки хороше уяву, підручні матеріали і трішки вправності. Варто зазначити, що створені власноруч декоративні елементи можуть стати не тільки простим прикрасою будь-якого садового ділянки, а ще й предметом гордості людини який їх створив. Так, наприклад, сидячи за дерев’яним столом або на лавочці, які були власними руками вирубувати і випив з цілісного шматка дерева, можна відчувати не тільки якусь гордість за себе, але ще й відчувати енергетику, що йде від цих самих виробів.


Дренажні системи
Де краще посадити ліс?

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Сад і місто
<