Banner
Banner
Banner

Садові скульптури з бетону і дерева, вибираємо скульптуру для літнього саду

лютого 27, 2012


Скульптури здавна застосовувалися для прикраси палацово-паркових ансамблів і зараз оформлення дачного чи присадибної ділянки різноманітними скульптурами вважається модним напрямком в області ландшафтного дизайну. Садові декоративні скульптури роблять дизайн ділянки більш цікавим і оригінальним.

За допомогою всіляких декоративних садових скульптур тварин або персонажів з казок можна облаштувати на ділянці дитячий майданчик, яка обов’язково сподобатися дітям і дозволить зануритися в світ дитинства. Можна відтворити у себе на ділянці мініатюрну копію королівського саду при палаці або надати ділянці античний вигляд, розташувавши різноманітні статуї і колони в античному стилі.

Виготовити скульптури для саду можна з різних матеріалів, наприклад, з каменю, дерева, гіпсу, бетону, мармуру, граніту, для цієї мети підійдуть навіть зелені чагарники. Скульптури з мармуру та граніту, як правило, не виготовляються, тому що зовні вони виглядають «важкими» для обстановки літнього саду, традиційно з цих матеріалів пропонується замовити пам’ятники.

Найбільш доступний і самий універсальний матеріал для скульптур – це дерево. Садові скульптури з дерева викликають тільки позитивні емоції, це ідеальний варіант для облаштування дитячого майданчика. Дерев’яні скульптури гармонійно поєднуються з будь-яким ландшафтним дизайном і незамінні при оформленні саду в сільському стилі. Навіть кілька елементів, таких як дерев’яне колесо, будинок для птахів, декоративний дерев’яний колодязь створять атмосферу тихої і розміреним сільського життя. Дерево – доступний матеріал навіть для людини, не знайомого з технікою різьби по дереву, крім того, це самий невитратний матеріал.

Для виготовлення садових скульптур широко використовується декоративний бетон, який відрізняється міцністю і довговічністю, а при додаванні мінеральних пігментів можна отримати кольору, що імітують натуральний природний камінь.


Дренажні системи
Де краще посадити ліс?

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Сад і місто
<