Banner
Banner
Banner

Ландшафтний дизайн своїми руками фото, ландшафтний дизайн присадибної дачної ділянки, основи та стилі

лютого 27, 2012


Для того щоб здійснити ландшафтний дизайн на 6 сотках свого дачного ділянки зовсім необов’язково вдаватися до допомоги фахівців. Досить певних знань з області садового дизайну, навичок догляду за рослинами, знання їх сортів і видів, щоб підібрати відповідні для ваших умов і задумок.

Крім того потрібні міцні руки, інструмент для підготовки землі і посадки рослин, необхідне обладнання для влаштування водойми, освітлення, живлення фонтанчиків та інших запланованих вами елементів.

Ландшафтний дизайн дачного і садового ділянки своїми руками, зображення і фотографії

Перш за все, уявіть, а краще – намалюйте, яким ви бачите ландшафтний дизайн двору заміського будинку або дачі. З великої кількості стилів основними є: регулярний, пейзажний, кантрі, природний, японський, китайський або фен-шуй, а також існують різноманітні тематичні і змішані стилі: середземноморський, спортивний, голлівудський та інші.

ландшафтний дизайн двору заміського будинку
ландшафтний дизайн на дачі фото
стилі та основи ландшафтного дизайну

Великою підмогою стануть при плануванні ландшафтного дизайну фото і картинки в журналах, де ви можете запозичити ідеї оформлення різних елементів, побачити різноманіття декоративних рослин, а також вдалі їх поєднання. Тільки склавши точний план і посадочний креслення, можна приступати до втілення ландшафтного дизайну ділянки своїми руками.

Часто на маленькому або вузькій ділянці ніде розвернутися ідеям, і планується всього лише ландшафтний дизайн квітника , невеликого озерця, дворика або просто місця для відпочинку, де ви могли б відпочити після роботи. Для такого випадку, перш за все, варто подбати про тлі для вашої композиції, щоб вона не виглядала недоладною посеред грядок з полуницею або біля навісу для автомобіля.

Зазвичай, фоном і роздільником служить жива огорожа або інша декоративна огорожа. Слідкуйте тільки, щоб вона не затінювали рослини квітника й органічно вписувалася в загальний стиль. Рослини для огорожі підбираються відповідно основним у композиції, щоб колір листя або квітів гармоніював один з одним. Саме такими вдалими сполученнями можна домогтися казкового ефекту.

Рослини для ландшафтного дизайну двору заміського будинку й саду

Виходячи з обраного вами стилю ландшафтного дизайну , розміщуються рослини. Спочатку ставте їх на місце, не виймаючи з горщиків, щоб просто переконатися в правильності композиції.

Потім переходьте до посадки.

У квітнику регулярного стилю всі рослини, доріжки і бордюри повинні підкорятися симетрії щодо обраного центру чи осі. Розміщення рослин лінійне або шахове у вигляді правильних геометричних фігур.

Якщо ж ви вибрали ландшафтний дизайн на дачі у пейзажному стилі, то в ньому навпаки не повинно бути чітких і прямих ліній – розташування рослин повинно здаватися хаотичним, хоча насправді його ретельно продумують.

Прочитайте основи ландшафтного дизайну, подивіться в інтернеті картинки, щоб мати уявлення про сполучення кольорів і форм крон дерев і чагарників, тоді у вас вийде створювати вражаючі композиції, що радують буйством фарб як навесні, або влітку, так і восени, при зміні забарвлення листя.

Для ландшафтного дизайну маленького ділянки дуже цікавими представляються різні варіації мінімалістичного японського стилю. Це може бути широко відомий сад каменів або води, пір року, дерев та ін Оригінально виглядають, наприклад сад часу, наповнений сонячними, водяними, пісковими та іншими годинами або сад мохів, з різними лишайниками і мохами на каменях, деревах, стежках. < / p>

Але якою б ви не вибрали ландшафтний дизайн на дачі, головне, що він буде неповторним, адже створюючи сад своїми руками, ви віддасте йому частку своєї індивідуальності.


Відлякувач кротів
Гумові чоботи для дачі – незамінний помічник на дачі

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Сад і місто
<