Banner
Banner
Banner

Гумові чоботи для дачі – незамінний помічник на дачі

лютого 27, 2012


Кожна людина в якої є дача стикався з такою проблемою: ви приїжджаєте на дачу і хочете, наприклад, висадити грядки або посадити картоплю, але от біда, недавно пройшов дощ і вся земля мокра і по ній практично неможливо йти в тих же тапочках . Або ось інша ситуація – у вас на дачі поспіла полуниця і вам дуже хочеться піти і зібрати її, але недавно пройшов дощ і листя суниці мокрі і якщо ви підете збирати цю ягоду в тапочках (що найчастіше і буває), то намочите ноги і внаслідок можете захворіти. Якщо вам знайомі ці проблеми, то потрібно задуматися про покупку такого взуття як гумові чоботи – вони зручні, практичні і в них ваші ноги завжди будуть сухими.

Вибір гумових чобіт

Якщо ви хочете купити самі звичайні гумові чоботи, то вибрати і купити їх можна практично скрізь. Але перед тим, як купувати перші-ліпші чоботи, необхідно звернути увагу на характеристики матеріалу з якого вони виготовлені. Так, наприклад, найпопулярнішим матеріалом для виробництва гумових чобіт є звичайна гума. Даний матеріал хоча і дуже добре захищає від вологи, але він практично не розтягується і не зберігає тепла, що змушує купувати чоботи, виготовлені з гуми, на пару розмірів більше для того щоб надіти в холодний день більш теплі шкарпетки. Також, гумові чоботи не варто носити тривалий час, адже вони не пропускають повітря, тим самим не дають ногам «дихати» (також, при тривалій шкарпетці таких чобіт може з’явитися грибок).

Ще одним видом гумових чобіт (хоча гумовими вони називаються умовно) є чоботи з ПВХ. Такі чоботи випускаються вже з додатковим утепленням, що робить їх більш комфортними та зручними при носінні. Також, такі чоботи досить-легкі, що робить їх просто незамінними для роботи на дачі.

Що стосується висоти чобіт, то не варто вибирати дуже високі, адже вам же все-таки не на рибалку в них ходити. Відмінним рішенням будуть чоботи середньої висоти – в них буде дуже зручно ходити по росі або мокрій траві, а також, досить зручно копатися в городі, адже вони не будуть обмежувати ваших рухів.% 3

C / p>

Дренажні системи
Де краще посадити ліс?

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Сад і місто
<