Banner
Banner
Banner

Вироби з пластикових пляшок фото: пальма, квіти, метелики своїми руками, вироби з пляшок для дачі та саду

лютого 27, 2012


Для виготовлення красивих і унікальних виробів не обов’язково використання дорогих матеріалів. Для цього можуть знадобитися прості старі пластикові пляшки різних кольорів. З їх допомогою ви можете зробити пальми, для прикраси своєї дачної ділянки, квіти і метеликів. Все це неймовірно просто і легко у виконанні. І при цьому не вимагає великої кількості часу. А ваші знайомі і родичі ще довго будуть згадувати вдалі рішення по дизайну двору.

Робимо пальму, квіти і метеликів з пластикових пляшок, садові вироби з пластикових пляшок

Говорячи, про вироби з пластикових пляшок пальма , це перше що приходить на розум. Для її виготовлення вам будуть потрібні пластикові пляшки об’ємом 1 і 2 літри. Вони повинні бути коричневого та зеленого кольорів. З коричневих пляшок, ми будемо робити стовбур, а із зелених листя. Також необхідний залізний прут, завдяки йому і буде триматися вся ця конструкція. З інструментів потрібен гострий ніж або ножиці здатні різати наш матеріал. Ще однією обов’язковою умовою є наявність дрилі і свердла такого ж діаметру, що і залізний прут.

вироби з пластикових пляшок для дачі
вироби з пластикових пляшок пальма
садові вироби з пластикових пляшок квіти

Для того щоб виготовити вироби з пластикових пляшок пальма потрібно подумати про її розміри. В залежності від цього і будемо обрізати коричневі пляшки. Як правило, це трохи вище її середини. Після того як всі вони вже обрізані по центру денця свердлимо отвір. Край кожної пляшки обрізаємо у вигляді трикутників і загинаємо їх назовні, це створить ефект рельєфності кори. Після того як це зроблено одягаємо їх на штир одна в одну. Наступні на черзі листя. Для цього нам знадобляться великі дволітрові баклажки зеленого кольору. Розрізаємо їх вздовж і зрізаємо зайве для того щоб у нас вийшов пальмовий лист. Так само робимо надрізи уздовж його країв. Свердлимо отвір з одного краю і встановлюємо на штир

Триматися вся ця конструкція буде за допомогою пластикової кришки від баклажки. У ній так само свердлимо отвір і одягаємо її зверху на листя. Як ви бачите, вироби з пляшок для дачі дуже прості у виконанні.

Можна також вироби з пластикових пляшок своїми руками виконати у формі квітів або метеликів. Для цього вам знадобляться:

  • пластикові пляшки;
  • вітражні фарби;
  • намистинки;
  • ножиці;
  • дріт.

Розглядаючи вироби з пластикових пляшок фото , яких тут розміщені, ви можете вибрати ту  яка вам більше сподобалася, і спробувати її виготовити самостійно.

Метелики з пластикових пляшок
Як робити вироби з пластикових пляшок
Саморобки зи пляшок своїми руками фото бджоли

У першу чергу малюємо на папері ескіз нашої майбутнього виробу. Для цього використовуємо білий аркуш паперу і чорний фломастер. Після того як він вже готовий, зрізаєте верх у прозорій баклажці і вставляєте свій малюнок всередину. Прикріпити його можна кількома скріпками. Тепер чорним маркером для дисків повторюєте контур на пластиковій пляшці.

Наступним етапом виготовлення вироби з пластикової пляшки квіти , нічим не відрізняється від виготовлення метеликів. Для цього потрібно розфарбувати ескіз вітражними фарбами. Вирізати нашу заготовку можна буде лише після її повного висихання. На наступному етапі ми вирізаємо наші вироби і акуратно згинаємо в тих місцях, де потрібно. У метелика це посередині, а у квіток – підстава чашечки. Тіло метелики і серцевину квітки виготовляємо за допомогою бусинок і дроту.

Наші вироби з пляшок для саду вже практично готові. Тепер залишилося тільки закріпити дріт. Для цього у виробі робляться невеликі дірочки. Для цього можна скористатися шилом або циганською голкою.

Тепер ви знаєте, що вироби з пластикових пляшок фото,  які ви бачите, виготовляються досить просто.

Фото виробів з пластикових, пластмасових і скляних пляшок, фотогалерея

Для того щоб зробити вироби з пластикових пляшок фото які вам найбільше сподобалося не потрібні спеціальні, художні або технічні навики. Такі речі можна робити разом з дітьми. Їм обов’язково дуже сподобається. А  виготовлення виробів вимагає не так вже й багато фінансових витрат. Найдорожча частина це покупка вітражної фарби.

Тому розглядайте вироби з пляшок фото , яких надані. Вибирайте те, що вам подобається. І прикрашайте ваш сад або дачу прекрасними метеликами, квітами і пальмами.

Вітражі своїми руками відео, виготовлення вітражів, трафарети, картинки, ескізи, матеріали для вітражів
Кашпо для квітів своїми руками фото, макраме кашпо для квітів, підвісні кашпо для будинку й саду

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Рукоділля
<