Banner
Banner
Banner

Вироби з пластикових пляшок для дачі та саду фото, вироби з пластмасових та скляних пляшок своїми руками

лютого 27, 2012


Зроблені власноруч речі завжди цінувалися особливо. А коли вони виготовлені з несподіваних і простих матеріалів, вони гідні захоплення. Мова йде про пластмасових та скляних пляшках, які більшість з нас кожен день викидає, не замислюючись про те, які незвичайні і оригінальні вироби з них можна створити. Ніякої спритності рук не потрібно. Наша галерея покаже, які вироби з пластикових пляшок можна зробити, проявивши трішки фантазії і терпіння.

Пластикові пляшки вироби для дачі, вироби з пляшок для саду своїми руками

Вироби з пластикових пляшок можуть стати не тільки чудовою прикрасою інтер’єру в квартирі. Порожні пластикові пляшки – прекрасний вихідний матеріал, який можна використовувати для декорування саду. Прості вироби зробити нескладно, для цього ви можете навіть задіяти своїх малюків. Разом ви можете створити цікаві та оригінальні вироби , в їх числі рамочки для фотографій, квіточки, метелики, пальми, веселі звірята. Легкість виконання і недорогі вихідні матеріали зумовили популярність цього декоративного напрямку. Адже створити більшість з виробів досить легко, необхідно з пляшки вирізати потрібну фігуру і за допомогою фарб та вигинів надати їй правильну форму і забарвлення.

Вироби з пробок пластикових пляшок
вироби з скляних пляшок
Садові вироби з пляшок своїми руками

Пластикові пляшки вироби для дачі зроблять вашу ділянку ще більш привабливим. Для виготовлення барвистих метеликів необхідна порожня пластикова пляшка, дріт, намистинки, ножиці і вітражні фарби. Спочатку потрібно виготовити ескіз. Зрізавши вузьку частину пляшки, помістити його всередину і, зафіксувавши скріпкою, перенести ескіз на пластик. Потім метелик розфарбовується і після повного висихання вирізається. По контуру тулуба акуратно згинаються крильця – таким чином, метелик набуває необхідну форму. Тулуб виготовляється за допомогою намистин і дроту. Такі п оделку з пластикових пляшок можна не тільки поселити в саду, але і на холодильник як магнітика.

Садові вироби з пляшок своїми руками сьогодні надзвичайно актуальні. У фантазійних садівників нерідко можна зустріти пальми з пляшок. Однак, як і все, що виготовлене власноруч, кожна з них виходить несхожою на інші. Так що можете не боятися повторитися і сміливо братися за справу. Пластикові пляшки вироби для дачі у вигляді химерних і веселих пальм додадуть екзотики навіть самому непоказному ділянці. Для їх виготовлення знадобляться зелені і коричневі пляшки і ножиці. Ствол формується за допомогою коричневих пляшок з попередньо зрізаними денцями, а для верхівки зрізається горлечко. Для найбільшої привабливості листя у пальми повинно бути не менше восьми. Зелені пляшки без денця розрізаються навпіл і краї нарезаются соломкою. У пляшці для верхівки в шаховому порядку прорізаються хрестоподібні отвори, куди і поміщаються листя. Подібні вироби з пластикових пляшок фото яких допоможуть вибрати ідею для вашого саду необов’язково виготовляються строго по шаблону.

Вироби з пластикових пляшок – це ще один спосіб пофантазувати і проявити свої творчі таланти. Результатом будуть насолоджуватися не тільки сам автор, а й усі сусіди, гості і навіть перехожі.

Фото дачних виробів з пластикових пляшок своїми руками для саду

Падалка з пляшок фото і наочні приклади творінь із пластику ще раз доводять, наскільки невичерпна людська фантазія.

Диву дівуешься, які речі можна створити зі звичайної пляшки. Чудово ще й те, що до цього заняття можна підключити всіх членів сім’ї. Вироби з пластикових пляшок фото яких представлені в нашій галереї, допоможуть підібрати варіанти для декорування вашого саду. Перегляньте запропоновані нами фотографії виробів для саду і у вас з’явитися можливість створити диво і на вашій ділянці.


Вітражі своїми руками відео, виготовлення вітражів, трафарети, картинки, ескізи, матеріали для вітражів
Кашпо для квітів своїми руками фото, макраме кашпо для квітів, підвісні кашпо для будинку й саду

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Рукоділля
<