Banner
Banner
Banner

Плетень своїми руками фото, зробити тин з верби своїми руками на дачі

лютого 27, 2012


Одним найпростіших і легких у виконанні видів огорож по праву вважається плетений паркан. Для того щоб його зробити вам не будуть потрібні ні навички з укладання цегли або каменю. Він не потребує великих фінансових витратах. А час, потрібний на його виготовлення, дійсно вимірюється не цілодобово, а годинами. І при цьому у нього буде гарний і охайний вигляд. Потрібно всього на всього трохи терпіння і уваги, яка вам окупиться сторицею, у вигляді вашого нового паркану.

Як зробити тин своїми руками, як плести тин з вербових гілок

Для того щоб зробити такий тин своїми руками , вам знадобиться топірець, Довгі гілки різного діаметру, частина на саме плетіння, а частина на кілочки. Самостійну заготовку гілок краще проводити ранньою осінню або пізньою весною. Причому тин з вербових гілок потрібно робити на протязі 2 днів після того як ви їх зрізали.

Декоративна тин з лози своїми руками
Як зробити тин своїми руками з вербових гілок фото
Тин своїми руками з лози та верби

Так як розрізняються два види цього паркану, коли плетіння проводиться горизонтально і вертикально, то в залежності від цього і залежить товщина заготовок, для горизонтального найкраще підходять однорічні гілки, а для вертикального старіші з великим поперечним перерізом.

Тепер слід викопати невеликі ямки для кілочків. Звичайно, їх можна загострити і спробувати вбити в землю, але це зробити досить рівно і красиво без певної звички практично неможливо. Тому якщо ви замислюєтеся про те, як зробити тин своїми руками , Краще скористатися всіма порадами для полегшення праці.

Роблячи тин своїми руками , перші два кілочка розташуйте практично поруч. Це дозволить вам без особливих клопотів закріпити вербові прути спочатку паркану. Чим тонше гілки, тим меншим має бути крок між кілочками. В ідеальному варіанті гілки повинні бути всі практично однакового діаметру. Але цього досягти при самостійній заготівлі матеріалу дуже важко.

Как сплести декоративну плетень
Как плести тин фотографіі
Декоративна тин з верби і лози своїми руками

У тому випадку якщо ви тільки роздумуєте про те, який паркан вам потрібен, зверніть увагу на тин фото , якого розташоване вище. Повірте, цю красу ви зможете зробити самостійно всього за кілька днів.

Як плести декоративний тин на дачі своїми руками, виготовлення, відео

Насправді тин з верби фото, яких знаходяться вище, далеко не всі зібрані із самостійно заготовленого матеріалу. Набагато простіше його купити. Тому що, в цьому випадку він буде саме того розміру який вам необхідний. Не доведеться їхати шукати необхідне дерево і нарізати гілки.

Але тут треба вже питати, не як плести тин , а як правильно підготувати куплений матеріал для проведення роботи. Адже ви не знаєте, скільки він пролежав у зрізаному вигляді. Насправді все досить просто, потрібно всього лише його вимочити кілька діб, а тільки потім використовувати.

Так само його можна використовувати для декорування приміщення в кафе або на кухні. Для цих цілей використовується декоративний тин . При його допомозі розділяють зал на кілька частин кабінок, або просто встановлюють біля стіни для внесення народного колориту в інтер’єр приміщення.

Тому перш ніж думати, як сплести тин визначитеся, для якої мети він вам необхідний. Тому що в обох випадках це буде тин з лози, і необхідні для його виконання роботи практично однакові. Головна відмінність у товщині гілок використовуваних для цього.

Єдине, якщо він буде виступати елементом декору, то бажано після зняття кори і закінчення плетіння обробити його спеціальною сумішшю для запобігання утворення гнилі і грибка. Після цього потрібно продовжити обробку за допомогою пропиток для збільшення часу необхідного для загоряння дерев’яних поверхонь і тільки після цього покривати його лаком або фарбами. Як бачите сплести тин самостійно досить просто.


Вітражі своїми руками відео, виготовлення вітражів, трафарети, картинки, ескізи, матеріали для вітражів
Кашпо для квітів своїми руками фото, макраме кашпо для квітів, підвісні кашпо для будинку й саду

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Рукоділля
<