Banner
Banner
Banner

Вироби з покришок своїми руками фото і відео, вироби зі старих автомобільних покришок для дачі та саду

лютого 27, 2012


Декорування саду сьогодні надзвичайно актуально.

Навіть звичайнісінькі старі автомобільні покришки виявилися чудовим матеріалом для садового майстра. Раніше вони використовувалися тільки для огородження клумб або дитячих майданчиків. Перебувало і вельми практичне застосування шин – в них насипали землю і висаджували всілякі рослини.

Однак, втіливши в життя кілька неординарних ідей, звичайну шину можна перетворити на витончену вазу або дивну скульптуру. Барвисті та яскраві зображення тварин радують дітлахів і розчулюють дорослих. У дворах, садах або на майданчиках можна зустріти саморобних лебедів, папуг, черепах, слонів, та інших тварин з покришок.

Вироби з покришок, як зробити вироби з машинних покришок: лебеді і папуги

 Вироби з покришок своїми руками  виготовляються досить-таки легко. Вам буде потрібно всього лише кілька старих шин, ножі, ножиці, пензлики і фарби, ну і, звичайно ж, як і в усякому творчому починанні, трохи терпіння і наполегливості. Оскільки вирізання фігури – справа хоч і нескладне, але не терпить поспіху.

Наприклад, для виготовлення лебедя знадобиться біла, чорна і червона фарби. Технологія дуже проста. З середини покришки вирізається шия з головою і відгинається. Бока також частково вирізають і відгинаються у вигляді крил. Фарбування лебедя – не менш відповідальний момент. Від нього буде залежати, наскільки привабливими будуть ваші вироби з покришок для дачі . Двічі розкриваємо лебедя білою фарбою, ну а червоної і чорної окреслюємо очі і дзьоб. Очі лебедя можна також зробити з гудзиків.

Як бачите виготовити вироби з покришок своїми руками для саду нескладно, але діяти слід акуратно. Шини повинні бути сухими та чистими, якщо на них виявляться грудочки бруду, згодом вони відваляться разом з фарбою.

Виріб зі старої покришки папуга|Вироби з покришок для дачі|Вироби з старих покришок своїми руками

Лебеді та інші подібні вироби з покришок фото яких представлені нижче в нашій галереї, стануть вишуканим і неординарним прикрасою будь-якого двору і саду. Особливо приваблює погляди і викликає захоплення перехожих кілька лебедів – ваша особиста маленька зграя цих благородних птахів. Лебеді можуть прикрасити штучну водойму або ж маленький ставок, якщо такий є.

Ви зможете зробити для вашої дачі або саду та інші вироби з покришок своїми руками . Тут вже, як то кажуть, політ фантазії безмежний. Не менш цікаві папуги з шин. Яскраві та барвисті, вони як не можна краще підкреслюють відмінний смак і життєрадісність господарів.

Які скульптури і образи найбільш притаманні вашому характеру і ландшафтному дизайну, а також як зробити вироби з покришок своїми руками, допоможуть наші фотографії, запропоновані внизу в галереї.

Вироби з покришок для дачі та саду, вироби старих автомобільних покришок своїми руками, фото

красуються за вашим парканом різнокольорові вироби зі старих покришок говорять, насамперед, про те, що тут живуть вправні майстри. Ваш двір або сад не залишиться без уваги, і буде викликати інтерес у кожного перехожого. Яку скульптуру вибрати – допоможуть наші фотографії виробів з покришок.

фотографії виробів з покришок слоник|як зробити папугу з покришок своїми руками|вироби з старих покришок - черепаха

Переглянувши нашу галерею, ви зрозумієте, що саме потрібно для вашого саду. Виготовити їх зовсім неважко. Вельми привабливо виглядають вироби у вигляді веселих тварин і персонажів із старих добрих мультфільмів. Такі скульптури можна використовувати для оформлення входу в будинок або ж дитячого куточка. Щоб зробити веселих ведмедика чи зайця, крім фарб потрібен ще шматок фанери. Нерідко створювати вироби зі старих покришок своїми руками беруться жінки. Однак при цьому інструменти можуть знадобитися зовсім не жіночі. Приміром, пиляти фанеру найлегше за допомогою електричного лобзика.

Крім яскравих декоративних скульптур та вазонів для квітів, є і менш поширені, однак більш цікаві ідеї. У вигляді вироби зі старих покришок може виступати невеликий декоративний ставок. Для цього слід відрізати верхню частину шини і повестить нижню у попередньо викопану неглибоку яму. На дно в два шари викладається плівка, а краї викидаються за борт. Щоб плівка якнайкраще вляглася, заповніть шину водою. Краї зміцнюються землею і декоруються камінням. При цьому не варто шину занадто поглиблювати в землю, щоб у ваш ставок дощова вода не стікала. Встановивши турбіну для акваріума, в ставку можна влаштувати декоративний фонтан.

Ви можете використовувати наші ідеї і спорудити вироби з покришок фото яких представлені нижче в нашій галереї. Ми будемо раді, якщо наші поради принесуть вам користь або надихнуть на нові творчі справи.

 


Вітражі своїми руками відео, виготовлення вітражів, трафарети, картинки, ескізи, матеріали для вітражів
Кашпо для квітів своїми руками фото, макраме кашпо для квітів, підвісні кашпо для будинку й саду

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Рукоділля
<