Banner
Banner
Banner

Кашпо для квітів своїми руками фото, макраме кашпо для квітів, підвісні кашпо для будинку й саду

лютого 27, 2012


Сучасний інтер’єр важко уявити без кімнатних рослин. Не меншої уваги привертає і так звана упаковка квітів – кашпо. Саме вони додають в обстановку затишку, тепла й оригінальності. Спочатку кашпо служили для того, щоб заховати зношені і непрезентабельні глиняні горщики. Проте сьогодні це один з найбільш вдалих декоративних елементів.

Кашпо виготовляються з безлічі різних матеріалів. Вони можуть бути виконані з кераміки, дерева, металу пластмаси, в’язані з пряжі або плетені з лози і макраме. Особливо цінуються макраме кашпо, яке кожен зможе сплести своїми руками, ознайомившись з нашими пропозиціями в фотогалереї.

Як зробити кашпо для квітів своїми руками, підвісне кашпо, кашпо для саду

Від звичайних квіткових горщиків кашпо відрізняється, перш за все, відсутністю дренажних отворів, тому в нього рослини не висаджують, а використовують лише в декоративних цілях. Адже красою оздоблення нерідко вони не поступаються вазам, особливо підвісні, які крім прикраси істотно економлять простір.

Кашпо часто підвішують в саду, вони найкращим чином допоможуть прикрасити непривабливі стіни лазні або будинку. Використовуючи наші поради та наочні фотографії в галереї, не складе особливих труднощів змайструвати підвісне кашпо своїми руками.

Тут вже дозвольте розігратися своєї фантазії. Адже створення кашпо своїми руками з дорогих вам речей дозволить продовжити їх службу і освіжити ваш сад. З чого тільки не пристосовують цей елемент декору. У нього може перетворитися старий декорований чайник та інша посудина, дитячі іграшки і навіть предмети меблів. Найпростіше зробити кашпо для квітів своїми руками з недорогих підручних матеріалів: балконних ящиків для квітів або ж пластикових контейнерів.

Кашпо для квітів з підручних матеріалів
Кашпо для квітів своїми руками
Оригінальні кашпо для квітів

Люди з необмеженими творчими здібностями можуть зробити більш складне кашпо для квітів своїми руками – ексклюзивний макраме декор.

Макраме кашпо для квітів своїми руками

Існує величезна кількість способів плетіння макраме кашпо для квітів . Цьому ремеслу не потрібно спеціально вчитися. Досить переглянути наочні інструкції у фотографіях. Адже в цьому нескладному справі головне – бажання і творчий потенціал.

Починати макраме кашпо для квітів своїми руками краще з найпростіших варіантів, використовуючи лише металеве кільце, приміром, від ключів, і декоративний шнур для плетіння довжиною до 30 метрів. При цьому кільце буде виконувати роль петлі для підвішування. Спочатку плететься верхня частина. До кільцю прив’язується дванадцять рівних частин шнура, вони поділяються на чотири частини, при плетінні кожна з яких повинна утворювати ланцюжок з квадратних вузлів необхідної вам довжини.

Потім обплітає сам горщик. Найпростіший спосіб плетіння в цьому випадку – так звана «шахматка» – вузли зав’язуються в шаховому порядку. Після цього всі вільні кінці збираються разом, розпушується і подравниваются.

Макраме кашпо для квітів своїми руками
Макраме кашпо для квітів
Підвісне кашпо для квітів

Змайструвати макраме кашпо для квітів нескладно, цю справу під силу кожному, навіть тим, хто ніколи не практикувався в техніці плетіння.

Фото кашпо для квітів, кашпо своїми руками фотографії, підвісні кашпо фото

Квітникарство – сьогодні одне з найбільш актуальних і модних хобі. І рано чи пізно кожен з квітникарів стикається з проблемою браку місця. Краще рішення цієї проблеми – підвісні кашпо lechuza.

В нашій галереї ви можете дізнатися, як створити кашпо своїми руками фото яких представлені нижче. Наші фотографії надихають на нові креативні ідеї. Ви зможете також вибрати і готове кашпо. Ми пропонуємо вашій увазі чудову підбірку кашпо для квітів фото та інструкції з виготовлення.


Вітражі своїми руками відео, виготовлення вітражів, трафарети, картинки, ескізи, матеріали для вітражів
Кашпо для квітів своїми руками фото, макраме кашпо для квітів, підвісні кашпо для будинку й саду

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Рукоділля
<