Banner
Banner
Banner

Ж / д станції в Рузском районі Московської області

лютого 27, 2012


Рузський район розташований в західній частині Московської області. До його складу включено 7 муніципальних утворень. Тут розвинена аграрно-промислова діяльність, а також переробна галузь. Район відрізняється хорошою екологічною ситуацією, живописнейшей природою, великою кількістю водойм, значною площею лісових масивів, шикарним видовим складом тваринного і рослинного світу, великим числом оздоровчих установ і будинків відпочинку. По території району прокладено залізнична лінія «Москва-Мінськ», при цьому до Руза вона не доходить. Налічується дві з / д станції в Рузском районі та п’ять платформ.

Перша з ж / д станцій в Рузском районі – «Тучково» – працює з 1874 року. На вокзалі є каса для придбання квитків, перейти від нього до платформи, яка тут одна, можна по пішохідному мосту. Для зручності та безпеки очікують поїзд платформа обладнана турнікетами.

Наступна ж / д станція в Рузском районі – «Дорохово» також була побудована в 1874 році. На її території знаходяться дві пасажирські платформи острівної і берегового типу, які не обладнані турнікетами. Будівля вокзалу повідомляється з місцями посадки і висадки пасажирів пішохідним містком.

Платформа «Санаторна» відкрита з 1964 року. Являє собою два помосту без турнікетів, які з’єднуються настилом, що проходить через колії. Помости знаходяться на деякій відстані один від одного. На даній зупинці найчастіше очікують поїзд або виходять дачники, так як недалеко від неї розташовується ряд дачних поселень.

Платформа «Театральна» – вельми облаштована ж / д станція в Рузском районі, працює з 1964 року. Поруч розташовуються села Дубровка, Данилівка та Тучково. Шлях від даної точки до Білоруського вокзалу Москви займає близько 1,5 годин.

Зупинка «Садова» побудована в 1959 році на прохання членів довколишнього садового товариства «Залізничник». Вона дуже зручна для безпечного проходу, очікування поїзда, посадки у вагон і висадки із нього. Платформа вільно вміщує велику кількість людей.

Зупинка «Полушкіна» відкрилася в 1929 році. Знаходиться в 70 км від Білоруського вокзалу. Її складають два помосту, не оснащені турнікетами, Є настил через залізничні колії і пасажирський павільйон.

Платформа «Партизанська» розташовується поруч із селом Землін. Обладнана двома помостами. Свою назву вона отримала в 2001 році на честь партизанів, які воювали у часи ВВВ. Поруч проходить автомобільна траса Р39.


Теплові завіси
Терасна дошка, монтаж, кріплення й укладання

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Різне
<