Banner
Banner
Banner

Все про полімербетон

лютого 27, 2012


полімербетон називається загальна категорія будівельних матеріалів, виготовлених на основі органічного сполучного речовини (як правило, це епоксидна смола) і дисперсійного наповнювача (ним може бути тальк, слюда, гранітна крихта та ін.) В даному випадку полімерний наповнювач служить своєрідним клеєм для каменю .

Виготовлення полімербетона обумовлено необхідністю застосування в будівництві особливо міцних і довговічних матеріалів. Епоксидна смола, що входить до складу матеріалу, робить його більш міцним на предмет розтягування, стійким до механічних пошкоджень, знижує коефіцієнт крихкості.

До складу полімербетона входять:

 • Основні в’яжучі речовини, такі як епоксидні, фуранові, поліефірні полімери;
 • Заповнювачі. Застосовуються грубозернисті, дрібнозернисті і порошкоподібні речовини. Заповнювачі отримують шляхом подрібнення хімічно стійких гірських порід (базальт, туф, кварц, а також вугілля, графіт);
 • В силу специфіки свого складу, полімербетон володіє рядом унікальних властивостей, таких як:

 • Міцність, в рази перевищує показники цементних складів: на стиск в 2-3 рази, на вигин в 6-10 разів;
 • Висока морозостійкість – більше 400 циклів. У цьому заслуга водонепроникної структури матеріалу;
 • Полімерні єднальні роблять полімербетон стійким до агресивних хімічних середовищ, таким як нафтопродукти, кислоти.
 • Область застосування полімербетон сьогодні – це широкий спектр будівельних задач по зведенню і ремонту будівель. Особливо доцільно застосовувати цей матеріал при будівництві в районах з холодним кліматом і при зведенні споруд, які будуть відчувати на собі значні механічні навантаження. Полімерні смоли є практично вічним і якісним клеєм для піску , граніту, базальту та інших речовин, що входять до складу полімербетону. А значить, ви можете бути спокійні за якість і практичність цього матеріалу.


  Теплові завіси
  Терасна дошка, монтаж, кріплення й укладання

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Різне
  <