Banner
Banner
Banner

Видеодомофони запорука безпеки

лютого 27, 2012


Напевно, немає в світі такої людини, яка б не хотів обладнати своє житло по-справжньому дієвими та сучасними засобами захисту, здатними не тільки захистити житло від злому, безпосередньо в момент злочину, а попередити це саме злочин. Найбільш сучасними і технологічними системами, здатними попередити злочин, є відеодомофони .

Видеодомофони (до речі, бувають вони як чорно-білі, так і кольорові) це по суті ті ж домофони, але оснащені дисплеєм з функцією перегляду. Це означає, що ви не тільки зможете почути (як це було у випадку з домофонами), а ще й побачити людину, яка хоче зайти до вас в будинок.

Після всього вищесказаного можна впевнено сказати, що домофони запорука безпеки, адже якщо взяти той же звичайний домофон, то ви не зможете дізнатися ту людину, яка в нього подзвонив, чого не можна сказати про відеодомофоне. Але щоб такий інноваційний прилад був дійсно хорошої якості, необхідно знати, з яких елементів він складається і як його правильно вибрати.

Як правило, відеодомофон складається з декількох основних елементів:

 • Виклична панель. Цей елемент видеодомофона є найголовнішим в даному апараті, бо саме завдяки йому відвідувач може зв’язатися з адресатом. На даній панелі розташовується кнопка виклику, динаміки, мікрофон і камера, яка дозволяє побачити хто телефонує людини.
 • Монітор. Цей елемент дозволяє побачити те, що відбувається перед дверима. За допомогою такого монітора, який підключений до відеокамери, людина бачить, хто йому телефонує.
 • Електричний замок. Саме завдяки цьому елементу двері залишається закритою до того моменту, поки прийшов не впустить, людина, якій він дзвонив. Таких замків може бути кілька видів: електромагнітні, електроклямками, електромеханічні.
 • Доводчик двері. Даний елемент відеодомофонів системи необхідний для того, щоб автоматично закривати двері після відкриття.
 • Блок живлення. Ну тут все зрозуміло – за допомогою блоку живлення здійснюється подача електрики в усі відеодомофону систему.

 • Теплові завіси
  Терасна дошка, монтаж, кріплення й укладання

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Різне
  <