Banner
Banner
Banner

Вентильований фасад – кращий серед рівних

лютого 27, 2012


З усього розмаїття систем і способів утеплення вентильовані фасади є найбільш ефективними і довговічними.

Вперше вони з’явилися в країнах Скандинавії, де століттями стояла проблема утеплення будинків в умовах вологого морського клімату, який до того ж відрізняється агресивністю до дерев’яних поверхонь. Скандинави перепробували все, поки не прийшли до простого рішення: закрити стіну будинку дерев’яним щитом, залишивши між ним і утеплювачем невелику повітряний прошарок. У результаті будинки стали тепліше, а щити огородження служили набагато довше, оскільки вогкість і волога віддалялися через повітряний зазор.

З виходом на ринок нових оздоблювальних матеріалів стався якісний стрибок у розвитку вентильованих фасадів, і сьогодні це складні інженерні системи, здатні нести великі навантаження і ефективно утеплювати приміщення, надаючи фасадам виразний і естетичний зовнішній вигляд.

Подібно до того, як вступ в сро необхідно фірмі, щоб ефективно вести будівельний бізнес, так і вентильований фасад допомагає вирішити питання утеплення і створення оптимального мікроклімату в будівлі.

Конструкції стін, захищені вентильованими фасадами, працюють в ідеальних умовах, оскільки не відчувають прямого контакту з негативним впливом атмосфери і сонячного випромінювання.

Стіна знаходиться в теплій і сухій середовищі, її не рве замерзла в порах вода, на її поверхні не розвивається грибок, а водяна пара, завдяки природній вентиляції, йде в атмосферу. У жаркий період року вентильований фасад працює як своєрідний екран, який захищає будинок від прямих променів сонця, в повітряний прошарок, подібно вентиляційній шахті, відводить з приміщень зайве тепло.

Професіонали, які об’єдналися в будівельні сро, добре розуміють всі переваги цих систем, тому вважають їх кращим рішенням для енергозбереження та якісної обробки фасадів.

До основних видів облицювальних матеріалів, що застосовуються у вентильованих фасадах, відносяться: плити з фіброцемента, пластикові панелі та металеві касети.

Плити з фіброцемента не схильні до корозії, морозостійкі і пожежобезпечні. Однак, вони вимагають фарбування після монтажу і володіють підвищеним водопоглинанням.

Пластикові панелі дозволяють істотно знизити вагу фасаду і заощадити на дорогому алюмінієвому профілі каркаса. Вони не бояться води і відповідають вимогам норм пожежної безпеки.

Металеві касети ідеальні з точки зору міцності і довговічності, володіють прекрасними естетичними властивостями і не вимагають догляду, але є найдорожчим видом облицювання вентильованих фасадів


Теплові завіси
Терасна дошка, монтаж, кріплення й укладання

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Різне
<