Banner
Banner
Banner

Терасна дошка, монтаж, кріплення й укладання

лютого 27, 2012


терасної дошкою називають дошку, яку використовують для укладки терас, ще її інколи називають «декінг». Ця назва ми перейняли з англійської мови. Перед тим як займатися монтажем такої дошки необхідно зробити для неї підставу, яке не повинно бути піддано морозу. Зазвичай в якості підстави служить метал, бетон, дерево і ін

Після того як підстава готове, на нього встановлюються лаги, на які згодом і відбувається кріплення терасної дошки . Вони повинні знаходитися на відстані мінімум в один сантиметр від стін, парканів і т.п. А відстань між самими лагами повинне бути приблизно тридцять п’ять-сорок сантиметрів. Не має значення, під яким кутом вони будуть укладені по відношенню до дошки. Коли лаги встановлені, починається укладання дошки. В її паз необхідно встановити монтажну кліпсу, після чого цій кліпсою прикріпити дошку до опорної лагу використовуючи для цього саморіз. Наступна терасна дошка (як, загалом, і все решта) монтується в паз кліпси.

Останній, не обов’язковий етап, відноситься до завершальних робіт. Під час цього етапу відбувається обробка настилу. Наприклад, при необхідності в кожну засувку торця встановлюються бічні заглушки.

Ще можна встановити плінтус, який зроблений з того ж матеріалу що і дошка, і також кріпиться до дощок завдяки використанню саморезов.

Після того як монтаж і укладання настилу завершені, поверхню необхідно очистити від пилу, яка утворилася під час складання. Для цього досить просто змити її водою.

Матеріал для виготовлення терасної дошки може використовуватися різний, починаючи від натуральних дерев’яних матеріалів і закінчуючи полімерної терасної дошкою . До речі, якщо ви вирішили встановити на своїй терасі дерев’яне покриття, то краще для цього використовувати породи дерев, які мають більшу стійкість, наприклад кедр, секвойю, дуб, модрину. Тому що, якщо ви використовує менше стійку породу деревини (наприклад сосну), то її необхідно буде додатково обробляти, причому обробку потрібно буде періодично повторювати.


Збірні каркасні басейни
Куплю септик або відкачування каналізації

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Різне
<