Banner
Banner
Banner

Можливість заробити на сайті

лютого 27, 2012


У цій статті ми поговоримо про дещо варіантах заробітку на будівельному сайті. Один з найбільш цікавий і безпечних способів заробітку є контекстна реклама. Можна використовувати контекстну рекламу від Гугл, або Яндекса або навіть Бігуна. Для того щоб заробити на контекстній рекламі, потрібна хороша відвідуваність сайту. Для початку вистачить і 100 відвідувачів в день, але для того щоб заробляти по-справжньому великі гроші потрібна відвідуваність від 1000 і більше відвідувачів в день. І ці відвідувачі повинні бути цільовими. Для того щоб підняти відвідуваність сайту потрібно писати корисні і цікаві статті, на які люди будуть посилатися, так само можна вести тематичну розсилку з цікавими статтями.

Ще один спосіб заробити на сайті хороші гроші це продавати посилання, їх можна продавати назавжди або здавати в оренду з щоденної оплатою за розміщення. На мій погляд перший варіант краще другого, по перше, тому що ви отримуєте суттєві гроші відразу, а по друге, це безпечніше. Одним з лідерів бірж вічних посилань є Блогун. Рекомендую вам використовувати його. При розміщенні вічних посилань ймовірність бана сайту зменшується.

У цій статті ми розглянули два грошових варіанти заробітку на Сові сайті. Існує ще багато способів заробити на сайті. Це і партнерські програми, і прямі рекламодавці, і банерна реклама і ще багато іншого.


Теплові завіси
Терасна дошка, монтаж, кріплення й укладання

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Різне
<