Banner
Banner
Banner

Зміцнення швів між плитками

лютого 27, 2012


Відомо, що шви між плитками заповнюються порівняно м’яким матеріалом, тому зношуються вони набагато швидше, ніж сама плитка. Дефекти затирання швів можуть бути наступними:

 • шви порушені цвіллю;
 • на окремих ділянках утворюються провали, відколи, видно потемніння;
 • шви відшаровуються від плитки, і затирка випадає.
 • Подібні дефекти швів можна видалити тільки одним методом – їх повної перефуговкой. Дуже уважно слід підійти до реставрації швів, якщо вони пошкоджені пліснявою. Цвіль з’являється через порушення технології укладання плитки, а зовсім не тому, що використовувалася затирка без протигрибкових (фунгіцидних) або протівоплесеневих добавок.

  Як зміцнити шви між плитками?

  1. Розчистити шви вручну або механічним способом. Для ручної розчистки можна використовувати зачистку з алмазним напиленням, розмір якої відповідає ширині шва. Для механічної розчистки візьміть болгарку з діамантовим диском і ручним регулятором обертів. Проведіть ретельне очищення кромок плитки.

  2. Провести повну або часткову затірку швів. Найчастіше потрібна повна затирка швів. Якщо достатньо часткової затірки, то знімають тільки верхній шар старої затирання разом з брудом.

  3. Зміцнити шви. Зміцнення швів між плитками можна зробити за допомогою спеціальних просочень, що зміцнюють шви і надають їм міцність.

  При проведенні механічної прочистки швів використовуйте засоби індивідуального захисту для очей та органів дихання.

  Рекомендації:

  При механічній розчищення швів краще використовувати б / у алмазний диск і виставити болгарку на малі обороти. Якщо плитка покладена на дерев’яну поверхню, вона прогинається при ходьбі по ній. Цементна затирка швидко потріскається. Для реставрації краще вибрати силіконову затірку. Щоб зміцнення швів між плитками було ефективним, шви необхідно прогрунтовать і повністю просушити за допомогою технічного фена.

  Від себе:

  Якщо ви хочете купити затишний будинок де-небудь в Європі, зверніть увагу на дешеву нерухомість в Іспанії. Вони володіють всіма зручностями і ціни вас приємно здивують.


  Пластикові панелі для ванної кімнати фото, обробка ванної кімнати пластиковими стіновими панелями ПВХ
  Плитка для ванної кімнати фото, обробка керамічної і кахельної плиткою, розрахунок, дизайн і укладання плитки в ванну

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Ремонт ванної
  <