Banner
Banner
Banner

Варіанти обробки ванної

лютого 27, 2012


Під час проведення ремонтів люди прагнуть зробити свій будинок краще і тому перед початком такого заходу обов’язково переглянуть усі існуючі варіанти обробки тієї або іншої кімнати, виберуть один підходящий і тільки потім приступлять до ремонту.

Особливу увагу слід приділяти при виборі варіантів обробки ванної , так як це така кімната, в яку, в першу чергу, заходять гості, і тому вона повинна виглядати красиво.

На сьогоднішній день існує просто величезна кількість різних варіантів обробки ванної як стандартних, так і абсолютно інноваційних.

Під час вибору варіантів обробки ванної необхідно враховувати кілька особливо важливих чинників, яким повинні відповідати будматеріали, які застосовуються для втілення того чи іншого варіанту у життя:

 • Вологостійкість. Всі будматеріали, які застосовуються для ремонту ванної, обов’язково повинні мати високий рівень стійкості до вологому середовищі.
 • Стійкість до змін клімату у ванній.
 • Довговічність.
 • Як уже говорилося раніше, варіантів обробки ванної існує дуже багато, зараз ми розглянемо варіанти оформлення стін:

 • Забарвлення. Якщо стіни у ванній досить рівні (для вирівнювання можна використовувати гипсокартон), то їх можна пофарбувати. Для такого процесу відмінно підходять фарби на латексній основі, які володіють високим показником вологостійкості.
 • Обклеювання стін шпалерами. шпалери відмінно виглядатиме у ванній, але для цього необхідно, щоб вони обов’язково були вініловими. Але шпалерами можна буде обклеїти тільки ті стіни кімнати, які трохи віддалені від душа.
 • Обшивка стін пластиковими панелями. Такі панелі відмінно підходять для ванної, так як вони є досить вологостійкими і їх легко монтувати.
 • Керамічна плитка. Такий спосіб обробки стін є одним з найстаріших, але також підходить і для сучасних ванн. Плитка відмінно витримує потрапила на її вологу, вона екологічно чиста і не проводить електричний струм.

  Від себе:

  Вибираючи душову кабіну в ванну, особливу увагу потрібно звернути на якість пластика і сполучних швів. Душові кабіни Radaway, відрізняються високою якістю виготовлення, і довговічність.


  Пластикові панелі для ванної кімнати фото, обробка ванної кімнати пластиковими стіновими панелями ПВХ
  Плитка для ванної кімнати фото, обробка керамічної і кахельної плиткою, розрахунок, дизайн і укладання плитки в ванну

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Ремонт ванної
  <