Banner
Banner
Banner

Ванни кутові акрилові, вибір і установка кутовий акрилової ванни

лютого 27, 2012


Враховуючи, що термін служби ванної досить великий, до її вибору потрібно підходити з усією відповідальністю. Сьогодні на ринку представлені чавунні, сталеві і акрилові вироби. Причому саме акрилові ванни стають все більш популярними. Серед пропонованих моделей можна знайти вироби різних форм, габаритних розмірів і відтінків.

Акрилові кутові ванни зручні у використанні відрізняються витонченим дизайном і гарною якістю, відмінно утримують тепло. Крім цього, вони важать набагато менше, ніж їх чавунні аналоги, легко миються і стійкі до появи сколів і подряпин.

Незважаючи на назву, на ринку зустрічаються дешеві підробки, причому деякі продавці видають пластик з акриловим напиленням (1-2мм) і армуванням за акрил. У таких випадках говорити про довговічність виробів не доводиться. Спробуємо розібратися, як вибрати акрилову ванну . У першу чергу варто звернути увагу на матеріал, з якого виготовлена ванна. Цей акрил формується з листів ПММА товщиною 4-5мм, потім армується поліефірної смолою і скломат. Саме такий принцип дозволяє отримати дуже міцний матеріал. Також при виборі ванни варто віддати перевагу моделям, які не мають велику кількість звивистих ліній. Розміри ванни підбирають, грунтуючись на габаритах ванної кімнати. Наприклад, має залишатися місце для проходу і пральної машини. Важливий і обсяг ванною. Оптимальною вважається ванна, в якій можна зайняти положення напівлежачи, при цьому ноги знаходяться у витягнутому положенні.

Установка кутовий акрилової ванни проводиться відповідно до інструкції виробника. Як правило, в стандартну комплектацію входять вигнуті металеві пластини у гумовій окантовці (для кріплення до стіни) і регульовані пластикові ніжки.

Вартість кутовий акрилової ванни варіюється в залежності від габаритних розмірів і якості матеріалу. Значний вплив на ціну надає марка виробника і додаткове оснащення ванн.


Пластикові панелі для ванної кімнати фото, обробка ванної кімнати пластиковими стіновими панелями ПВХ
Плитка для ванної кімнати фото, обробка керамічної і кахельної плиткою, розрахунок, дизайн і укладання плитки в ванну

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Ремонт ванної
<