Banner
Banner
Banner

Ванна кімната – зона підвищеного комфорту

лютого 27, 2012


Чому багато хто з нас, навіть не володіючи співочим талантом, перебуваючи у ванній, починають співати? Причому навіть сильні і серйозні чоловіки? Та тому що ванна кімната – особливе місце, що володіє найпотужнішою енергетикою – енергетикою води, яка допомагає людині по-справжньому розслабитися і відпочити. Цю кімнату люблять усі: і дорослі, і діти. Тому дуже важливо, щоб тут був максимальний комфорт, і нічого не заважало насолоджуватися водними процедурами.

Ванна кімната, більше ніж інші кімнати в будинку, вимагає до себе уваги. Це пов’язано з тим, що в цьому приміщенні завжди підвищена вологість, і найменші похибки в ремонті виявляються тут дуже швидко. Тому до ремонту у ванній потрібно підходити дуже серйозно.

А косметичний ремонт ванної кімнати кожні кілька років – це процедура, необхідна для збереження гігієнічних норм приміщення і поліпшення комфортабельності, адже ринок сантехніки постійно оновлюється і вдосконалюється.

На жаль, не кожен житель Росії може похвалитися великою квадратурою ванної кімнати, разом з тим, що бажання встановити велику, зручну ванну, бажано з гідромасажер, є у всіх. Однак при правильному плануванні навіть невеликого простору цієї кімнати, можна довести її до досконалості, встановивши, здавалося б, не місткості, при цьому зробивши функціональним кожен сантиметр приміщення. І для цього зовсім необов’язково звертатися за допомогою до дизайнера, достатньо переглянути фотографії ванних кімнат в спеціалізованих журналах і каталогах, і вибрати для себе відповідний варіант.

Дуже важливо підібрати правильний колір ванної кімнати, особливо якщо вона невеликих розмірів. Темні тони облицювальної плитки візуально зменшують простір, тому краще використовувати світлі, пастельні тони, розбавляючи їх яскравими декорами. Збільшити простір в приміщенні можна і за допомогою світла, який можна розсіяти, встановивши багато точкових світильників на стелі. І, звичайно, не варто забувати про дзеркала, які так само візуально збільшують обсяги кімнати. До речі, дзеркала можна клеїти і кріпити безпосередньо до необлицьовані стінах, заощаджуючи при цьому на облицювальної плитки і роблячи приміщення більш функціональним і об’ємним.

Ремонт у ванній кімнаті вимагає професійного підходу, тому сподіватися на власні сили і кмітливість тут-таки не варто. Сантехнічні та облицювальні роботи, які є основними в цьому приміщенні, повинні бути виконані на найвищому рівні. В іншому випадку, неминучі потекшіе крани, що відкололася плитка і необхідність в проведенні нового ремонту, а це додаткові грошові витрати і часові витрати.


Пластикові панелі для ванної кімнати фото, обробка ванної кімнати пластиковими стіновими панелями ПВХ
Плитка для ванної кімнати фото, обробка керамічної і кахельної плиткою, розрахунок, дизайн і укладання плитки в ванну

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Ремонт ванної
<