Banner
Banner
Banner

Стільниці для ванної з штучного каменю

лютого 27, 2012


Стільниці у ванній кімнаті деяким можуть показатися в новинку. Адже зазвичай стільниця – це деталь кухонного гарнітура. Однак стільниця для ванної з штучного каменю виступає в своїй чудовій ролі в інтер’єрі і наявність її тут досить зручно.

У приміщенні ванної вона може бути з вставленим умивальником або без нього, вбудованою між двох невеликих шафок, збоку в одного з них. Може розміщуватися окремо – бути самостійною деталлю, пй біля стіни або на підставці. Також вона може бути верхньою поверхнею тумби під умивальником. Все залежить від розмірів ванної кімнати і її конфігурації. Можливо також, що з такого каменю й умивальник і стільниця складають одне ціле. По краях стільниці зі штучного каменю можливо виготовити спеціальний бортик (деталь «непромокайка»). В цьому випадку за ними легко доглядати (мити, витирати), між умивальником і стільницею не існує швів, через які зазвичай може просочуватися вода. Матеріал, з якого роблять подібні стільниці, володіє винятковими гігієнічними властивостями, на поверхні якого немає місця для розсадника бактерій.

Очевидні переваги такої стільниці у ванній

 • легкий догляд за поверхнею;
 • завжди гладкий, естетичний гарний вигляд;
 • не збирає на собі нальоти водних відкладень;
 • не вбирає воду (бруд);
 • екологічний матеріал.
 • Штучний камінь ніколи не постаріти

  столешніца у ванну кімнату з іскуссвтенного камня Білий фаянсовий умивальник, прикріплений до одній зі стін ванної, йде в минуле. Тепер, завдяки стільниці і умивальника зі штучного каменю, можливо реалізація різних колірних рішень: наприклад контрастних або в тон кахлю на стіні або на підлозі. Кожен з представлених відтінків і внутрішньої фактури штучного матеріалу розроблено і ідеально продуманий для всіх вимогливих художніх категорій замовників. Кожен по-своєму гарний, надихає на втілення своїх планів і фантазій в барвисту дійсність. Якщо дозволяють кошти, спробуйте замовити собі ванну, екран для неї і стільницю зі штучного каменю одного тону і структури. Така ванна не пожовтіє з часом, її чистка перетворитися для Вас в задоволення.

  З часом кожна людина, що встановив у ванну кімнату робочі поверхні і деталі зі штучного каменю, усвідомлює, наскільки цей матеріал практичний. Колір поверхні не потьмяніє, не вигорить, на ньому не залишається знебарвлених плям від застосування чистячих засобів.


  Пластикові панелі для ванної кімнати фото, обробка ванної кімнати пластиковими стіновими панелями ПВХ
  Плитка для ванної кімнати фото, обробка керамічної і кахельної плиткою, розрахунок, дизайн і укладання плитки в ванну

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Ремонт ванної
  <