Banner
Banner
Banner

Стеля у ванній кімнаті фото, рейкові, підвісні й натяжні стелі у ванну кімнату своїми руками

лютого 27, 2012


Коли виникає питання « Як зробити стелю у ванній ?», багато зупиняють свій вибір на сучасних натяжних або підвісних системах. Такі стелі дуже актуальні саме для ванних кімнат та санвузлів, оскільки легко можуть піддаватися ремонту, просто монтуються, не вимагають дорогого вирівнювання і підготовки поверхні, можуть приховати огріхи перекриття або прокладені під стелею комунікації.

Рейкові стелі для ванної, як зробити рейкова стеля у ванній кімнаті своїми руками

Одним з найбільш недорогих стель у ванній кімнаті є рейкова стеля. Установка рейкової стелі у ванній дозволяє не тільки виконати декоративну функцію, а й створити вентильовану поверхню з вологостійкого матеріалу.

натяжна стеля і стеля з гіпсокартону фото
стеля у ванній кімнаті, вибір, дизайн і пристрій
установка рейкової стелі у ванній кімнаті своїми руками

Зазвичай рейкові стелі виготовляють з розкритою лаком алюмінієвої смуги, тому він легкий, негорючий і не схильний до гниття. Якщо алюмінієві смуги перфоровані, то така стеля ще й прекрасно вентилюється.

ілюструють варіанти стель у ванній кімнаті фото показують, що рейкові стеля надзвичайно різноманітний за кольором, фактурі і матеріалу панелей. Можна влаштувати рейкова стеля для ванної «під дерево» або ж у вигляді дзеркальної золотої поверхні, можна з’єднувати панелі різного типу, щоб отримати оригінальні дизайнерські рішення.

Особливо оригінальними можуть бути рейкові стелі відкритого типу, в яких існують незакриті проміжки між панелями. Ці проміжки закриваються спеціальними тонкими планками з металу, пластика, дерева або інших матеріалів. Якщо ж стеля закритого типу, то щілини між панелями закриті виступаючими язичками цих панелей і вся стеля має однорідну структуру.

Ще одним з плюсів є те, що зазвичай нескладно змонтувати рейкова стеля своїми руками, істотно заощадивши кошти на облицюванні стелі. Також в такі панелі легко встановлювати світильники і ви також можете врізати їх самостійно, обов’язково захистивши проводку рукавом.

Підвісна стеля у ванну з гіпсокартону, натяжні стелі фото

Більше дорогим варіантом облицювання буде пристрій натяжної стелі. Такі стелі володіють унікальними декоративними і практичними характеристиками, але в цьому випадку установка у ванній стелі своїми руками буде утруднена.

Для невеликих приміщень, яким є ванна кімната краще всього вибирати плівку з глянцевим покриттям, що створює дзеркальний ефект і розширюють кімнату візуально. Дизайн стелі при цьому може бути будь-яким: від рівного білого полотнища, до криволінійних і багаторівневих конструкцій зі складними малюнками і освітленням.

Але саме глянцеві плівки найбільш складні в роботі, вони часто піддаються перегріву або отримують тріщини і заломи, повністю втрачаючи свої декоративні властивості.

Крім того самостійно не так просто провести точну розмітку кріплення багетів, полотна, розміщення швів. Всі ці питання легше вирішуються при певному досвіді роботи з натяжними стелями у ванній, інакше є великий ризик зіпсувати недешеві матеріали.

Розглядаючи фотографії стель у ванні, ви, напевно, звернули увагу на ще один популярний варіант їх обробки – пристрій стелі з гіпсокартону.

Який стеля краще у ванній вирішувати вам, але зазвичай вирішальними аргументами при виборі стель є його вартість і простота монтажу, адже багато збираються виконувати ремонт самостійно.

Стеля з гіпсокартону у ванній якраз і має переваги простоти монтажу, легкості в роботі і невеликий ціни. Будь-які помилки в установці легко виправити, а огріхи можна приховати або замінити зіпсований шматок листа.

Також набагато простіше цьому випадку виконується монтаж підсвічування стелі , а самі світильники можна закріпити як в стелі, так і підвісити до нього за допомогою спеціального кріплення.


Вибір дизайну плитки в ванну кімнату, вибір кольору, узору і розміру плитки для ванної
Аксесуари у ванній кімнаті

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Ремонт ванної
<