Banner
Banner
Banner

Санвузол в частому дерев'яному будинку і квартирі хрущовці фото, дизайн інтер'єру санвузла, суміщення санвузла та перепланування

лютого 27, 2012


Ванна кімната – особливе приміщення в житло. При тому, що її площа є найменшою з усіх приміщень в квартирі, вона наділена безліччю функцій і повинна вміщати в себе масу різних необхідного приладдя. Але якщо в будинку можна дану кімнату перебудувати і зробити її більше, то в звичайній квартирі цього зробити не вийде. Максимум, що дозволяється, – суміщення санвузла. Про переваги і недоліки цього методу поговоримо далі.

Поєднання санвузла, перепланування і дизайн суміщеного санвузла в хрущовці

В радянські часи частенько в будинках облаштовували суміщені санвузли. Робилося це для того, щоб заощадити корисну площу і будівельні матеріали. Інтер’єр санвузла в хрущовці ми всі прекрасно знаємо: ванна, раковина і унітаз – ось весь нехитрий набір санітарно-гігієнічних пристосувань. Сьогодні ж об’єднаний вручну комплекс може, навпаки, стати більш просторим і зручним у порівнянні з розділеними комнатками. Тому багато вирішуються на знесення перегородки. Фото суміщеного санвузла вже в готовому вигляді ви можете побачити нижче.

дізайн інтер'єру санузла
санвузол в дерев'яному чесному домі
суміщення санвузла в квартирі фото

До переваг перепланування санвузла в квартирі відноситься суттєва економія на облицювальних матеріалах під час ремонту (тому одну стіну вже не треба обробляти), можливість використання додаткового простору, економія на міжкімнатних дверях. Дизайн санвузла при цьому може бути більш складним і яскравим. Відтінки стін і підлоги бувають самими різними, однак цікавіше всього виглядають сірий, кремовий, кораловий, зелений тони. Поруч зі звичними предметами гігієни можна розташувати біде.

В свою чергу не рекомендується поєднувати ванну і туалет в тому випадку, якщо їх розділяє несуча стіна (таке рідко, але буває, у цьому випадку документи на перепланування навряд чи вийде оформити), а також якщо в сім’ї є більш двох дітей.

Санвузол в приватному дерев’яному будинку, фото

У котеджі вирішити питання з плануванням санвузла простіше, навіть якщо в родині виховується десяток дітей. При бажанні можна навіть зробити дві ванні кімнати, одна з яких була б об’єднана з туалетом, а інша – ні. Частіше за все саме так і роблять у двоповерхових будинках. Нерідко також власники приватних будівель розміщують в одній кімнаті душову кабіну, а в іншій – ванну. Це зручно, коли один з членів сім’ї хоче швидко викупатися, а іншому хочеться повалятися в ніжній піні.

Санвузол в дерев’яному будинку, як і в звичайній квартирі, може бути викладений кахельною плиткою або пластиковими панелями. Перший обробний матеріал є більш якісним і довговічним. У випадку ж з дерев’яними будинками це має принципове значення, тому що плитка для санвузла не пропускає воду. Можна також використовувати дерев’яну вагонку зі спеціально обробленої породи. Так інтер’єр кімнати буде виглядати найбільш натурально. З деревом відмінно поєднуються килимки зеленого, шоколадного або кремового кольору, білий гарнітур, мармурова плитка.

Якщо вам не хочеться повністю обшивати санвузол в приватному будинку деревом, можна встановити у ванній тумби і полиці з цього матеріалу. Рами для дзеркал, утримувачі та аксесуари теж можуть бути дерев’яними.


Пластикові панелі для ванної кімнати фото, обробка ванної кімнати пластиковими стіновими панелями ПВХ
Плитка для ванної кімнати фото, обробка керамічної і кахельної плиткою, розрахунок, дизайн і укладання плитки в ванну

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Ремонт ванної
<