Banner
Banner
Banner

Ремонт ванної та санвузла

лютого 27, 2012


Сучасна людина вже ніколи не буде використовувати для санвузла словосполучення «відхоже місце».

Навпаки, завдяки можливостям будівельного ринку і польоту фантазії ванну кімнату можна перетворити на розкішне приміщення з оригінальним дизайном. Багато людей в силу своєї зайнятості можуть отримати повноцінний відпочинок тільки в ароматної розслаблюючій ванні чи в освіжаючим душем. Так чому б не спробувати поєднувати практичність і дизайн? На журнальних глянцевих фото ванна виглядає саме такою, креативною і практичною одночасно.

Якщо ви придбали квартиру з вільним плануванням, то у вас є можливість значно збільшити корисний об’єм ванної кімнати засчет іншого приміщення. Дуже багато людей роблять саме так, що ще раз доводить важливість цього приміщення. Відповідно до досліджень, 85% чоловіків, що займають керівні посади, зізнаються, що навіть ранкова кава не освіжає їх так, як підбадьорливий ранковий душ. Тому якщо ви хочете зробити свою ванну кімнату райським куточком, вам слід звернутися до відповідних фахівців, які виконають ремонт ванної кімнати під ключ. Ось кілька корисних порад з ремонту ванної.

Не забувайте про необхідність узгодження в разі виконання перепланування. Досвідчена будівельна компанія візьме цю процедуру на себе.

Вибираючи кольорові гами, продумуючи зонування, пам’ятаєте, і про інших людей, що проживають з вами, чия думка може відрізнятися від вашого. У колірній гамі найкраще намагатися комбінувати теплі і холодні тони. Контрастність – дуже хороший прийом для ванної кімнати. Ні в одній кімнаті в будинку так не важливий яскравий направлене світло, як у ванній. Що стосується світильників, то вони повинні бути максимально безпечними, оскільки навіть незначне на перший погляд попадання вологи в них може спричинити серйозні неприємності. Виконуючи ремонт ванної та санвузла, не слід створювати у ванній колірну гамму і інші елементи дизайну, які йдуть врозріз з дизайном всіх інших кімнат у квартирі.

Для зорового збільшення простору у ванній є кілька старих, але дуже ефективних прийомів: це використання душової кабіни замість ванної (цей варіант влаштує не всіх), розмістити по периметру світильники, створити багато ніш і поглиблень замість звичних шафок, використовувати якомога більше дзеркал, а косметику перенести в спальню.


Вибір дизайну плитки в ванну кімнату, вибір кольору, узору і розміру плитки для ванної
Аксесуари у ванній кімнаті

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Ремонт ванної
<