Banner
Banner
Banner

Плитка для ванної кімнати фото, обробка керамічної і кахельної плиткою, розрахунок, дизайн і укладання плитки в ванну

лютого 27, 2012


Сьогодні в спеціалізованих магазинах існує маса різновидів керамічної плитки : від звичайних глазурованих плиток, до дзеркальних, що світяться або з фотозображеннями.

Поширеним видом є пресована під високим тиском плитка з тонкопросеянной суміші зі спеціальними добавками. Така плитка має дрібнопористу структуру, володіє підвищеною водонепроникністю і носить назву кахельної плитки.

Оздоблення ванної кімнати плиткою фото, облицювання і укладання

Також, при виборі плитки у ванну кімнату, варто звернути увагу на її окремий вид, називаний Гресем. Грес має більш щільну структуру і шорстку поверхню, тому дуже добре підходить для обробки підлоги. Така плитка не ковзає і має високу зносостійкість.

Для стін підійде плитка з гладкою поверхнею глазурованої, бажано з високим ступенем опору агресивним миючим засобам.

керамічна і кахляна плитка для ванної, технологія обробки
плитка у ванній кімнаті фото, колір, дизайн і малюнок
розрахунок, укладання і облицювання плитки у ванній кімнаті, фотографії

На зображують різні варіанти плитки для ванної кімнати фото, приведених в цій статті, ви можете бачити, що укладання плитки у ванній кімнаті не завжди ведеться правильними прямолінійними рядами. Можливо діагональне розміщення плитки, комбінування плиток різного розміру і навіть укладання по спіралі, але для такої обробки плиткою своїми руками зазвичай важко обійтися – потрібен досвід і точний розрахунок.

Але, часто в магазинах можна знайти спеціальні комплекти з плитки різного малюнка, форми і розміру, укладаються різними способами з утворенням візерунків, мозаїки, цілих панно або фотозображень. Такі комплекти, хоч і коштують досить дорого, дозволяють вам самостійно зробити свою ванну кімнату неповторною.

В цілому, облицювання ванної кімнати плиткою виконати не так і складно, але потрібно ретельно підійти до вивчення процесу, підібрати плитку, прорахувати розміщення візерунка, необхідну кількість з поправками на товщину шва, відходи і пр. Також важливо використовувати для укладання хороший клей та інструмент, адже це не тільки забезпечить довговічність облицювання, а й зменшить ступінь браку при її виконанні.

Розрахунок плитки для ванної кімнати, вибір недорогий плитки для маленької ванної

Будете ви наймати майстра для укладання плитки, або вирішили провести укладання своїми руками , вам необхідно провести точний підрахунок необхідної кількості плитки.

Розрахунок плитки для ванної кімнати проводиться виходячи не тільки з площі плиток, а й з урахуванням швів, відходів, можливого шлюбу, підбору малюнка та іншого.

Перш за все, знайдіть загальна кількість плиток, необхідний на кожну стіну та підлогу окремо. Для цього площа кожної стіни розділіть на площу однієї плитки. Врахуйте, що плитка для маленької ванної кімнати теж повинна бути невеликою за розміром.

Якщо ж ви виберете великорозмірних плитку, то будьте готові до того, що вам доведеться різати і викидати велику кількість плиток.

Крім того, велика плитка дорожча, оскільки до неї будуть пред’являти підвищені вимоги по міцності і точності виготовлення, адже найменше відхилення або деформація однієї плитки буде дуже помітним на довгому суцільному шві.

Тому, якщо вам потрібна дешева плитка для ванної , то варто звернути погляд у бік вітчизняних виробників, що пропонують досить непогану керамічну плитку різноманітної фактури. І нехай не завжди вітчизняна плитка випускається з точним дотриманням геометрії і розміру, але, при облицюванні невеликими плитками, ці огріхи зовсім непомітні, оскільки легко скрадаються швами.

Також витрата плитки буде залежати і від дизайну ванної кімнати, оскільки при укладанні кахлю по діагоналі кімнати або при підборі складного малюнка, в відхід може йти до 15% плиток. А якщо плитка погано ріжеться або у вас немає достатніх навичок в укладанні, то можна приплюсувати ще близько 5% на шлюб.


Вибір дизайну плитки в ванну кімнату, вибір кольору, узору і розміру плитки для ванної
Аксесуари у ванній кімнаті

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Ремонт ванної
<