Banner
Banner
Banner

Утеплення стін своїми руками

лютого 27, 2012


З кожним роком зими стають все суворіші і холодніше, і щоб хоч якось убезпечити себе і свою сім’ю від холоду, а свій гаманець від незапланованих витрат на погашення рахунків за опалення, багато хто проводить утеплення стін своїми руками .

Утеплення стін своїми руками процес досить простий (це зрозуміло вже з назви, інакше хто б робив його самостійно, якщо б він був складний) і не вимагає практично ніяких особливих будівельних знань, та й фінансових витрат на нього практично не потрібно.

Утеплення стін будинку може проводитися як зовні, так і зсередини будинку, але краще, звичайно ж, зупинитися на останньому варіанті, так як при зовнішньому утепленні, як правило, рано чи пізно матеріал-утеплювач може пошкодитися і втратити свої властивості. < / p>

Перед початком робіт з утеплення стін, необхідно вибрати власне утеплювач, яким і будуть обшивати стіни. Найпопулярнішим з усіх існуючих утеплювачів, на сьогоднішній день є пінопласт, а саме пінопластові панелі. Популярність такого утеплювального матеріалу дуже просто пояснити – він і коштує дешево, і утеплює добре, та й монтувати його зовсім нескладно.

Перед тим як монтувати пінопластові панелі, необхідно провести підготовчі роботи, суть яких в тому, щоб вирівняти стіни і видалити з них старе оздоблювальне покриття.

Після того як підготовчий етап робіт завершено, можна приступати безпосередньо до монтажу самого пінопласту. Як правило, пінопласт кріпиться до стіни за допомогою звичайного бойного клею – для цього необхідно підготувати клей, нанести його за допомогою зубчастого валика на лист пінопласту і притиснути його до стіни. далі, використовуючи гумовий валик, необхідно «прокатати» всю поверхню листа пінопласту для того щоб підвищився контакт між ним і стіною. Аналогічним чином пінопластовими листами обшивається і вся залишилася стіна.

Після того як всі листи пінопласту приклеєні, необхідно їх поверхню зашпаклювати – це необхідно для того, щоб на таку стіну в подальшому завдати оздоблювальне покриття.


Настінне панно з декоративної штукатурки
Натяжні стелі на кухні

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Ремонт стін
<