Banner
Banner
Banner

Утеплення стін будинку

лютого 27, 2012


Утеплення стін будинку – момент дуже значний. Особливо важливим це стає в регіонах з низькими зимовими температурами. Крім того, що якісні ізоляційні матеріали дозволяють зберегти тепло в приміщенні, теплоізоляція ще й покращує характеристики вологості стінових поверхонь. Шар теплоізоляції можливо накласти як на зовнішній, так і на внутрішній стороні стіни.

Утеплення стін дерев’яного будинку вимагає особливих знань і зусиль. Можна значно посилити теплові характеристики приміщення, закріпивши різні види теплоізоляційних матеріалів, як на зовнішній, так і на внутрішній поверхні. Таким чином, досягається ефект двох шарів. Головне купуйте якісні будівельні матеріали, хороша база будматеріалів допоможе вам у цьому.

Під час утеплення стін будинку можна також використовувати всім знайомий ефект затиснутого повітря. Подібне рішення використовується при виробництві пластикових вікон. Створивши герметичні умови всередині самих стін можна значно підсилити ізоляційні якості. Однією з модернізованих різновидів подібного методу є пароізоляція. Слід зазначити, що пароізоляція багато в чому сприяє накопиченню вологи в прилеглих матеріал. Саме тому не слід застосовувати такий метод у випадку з дерев’яними поверхнями.

Утеплення зовнішніх стін будинку слід проводити з особливою ретельністю. Зазвичай утеплюється фасад будівлі і дах. Використовуються теплоізоляційні панелі або тканинні ущільнювачі. Матеріал утеплювача кріпиться до поверхонь за допомогою кріпильних пристосувань – дюбелів, цвяхів чи звичайних шурупів.


Настінне панно з декоративної штукатурки
Натяжні стелі на кухні

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Ремонт стін
<