Banner
Banner
Banner

Укладання керамічної плитки на стіну, підготовка стін до облицювання плиткою

лютого 27, 2012


Серед усіх будівельних матеріалів, призначених для внутрішньої обробки приміщень, облицювання стін керамічною плиткою в таких приміщеннях, як кухня, ванна кімната, що експлуатуються в умовах постійної вологості і перепадів температур, має функціональне значення. < / p>

Процес укладання плитки починається з ретельної підготовки поверхні стін, для усунення нерівностей стіни необхідно обштукатурити і загрунтувати, мінімально допустима кривизна стіни по площині, при якій можна обійтися без штукатурки, становить не більше 5 мм.

Крім того, перед тим, як класти плитку на стіну , рекомендується закінчити настил або облицювання підлогового покриття.

На наступному етапі підготовки стін під плитку здійснюється провешивание стін, встановлюються маяки. Ця операція необхідна в тому випадку, коли Шахтинська плитка укладається не на всю поверхню стіни. Частина стіни, не підлягає облицюванню плиткою, потрібно обштукатурити, причому таким чином, щоб на лінію початку штукатурки можна було орієнтуватися в подальшій роботі. Купити якісну і недорогу плитку для стін можна на сайті www.plitka-keramik.ru.

Укладання плитки починається з підлоги, тому важливо визначити рівень чистого статі. Для цього по периметру стін встановлюються нівелірні рейки таким чином, щоб нижній ряд плитки припадав на задану поверхню. У разі якщо облицювання плиткою починають до облицювання або настилу покриття для підлоги, під нижній ряд плитки підкладають дошку або рейки так, щоб вона служила опорою для нижнього ряду плитки. На обох кінцях рейок на рівні верхнього і нижнього ряду встановлюють плитки-маяки, при цьому важливо стежити за тим, щоб верхні і нижні маяки були розташовані строго на одній вертикальній лінії відносно один одного. Між маяками по горизонталі натягають шнури, що дозволяють контролювати рівень ряду.

Рекомендується укладати плитку від середини ряду в сторони до маяків. Для укладання наступних рядів штирі і шнур переміщують. Існує три основних способи, як покласти плитку на стіну: це шов в шов, по діагоналі і в розбіг.


Настінне панно з декоративної штукатурки
Натяжні стелі на кухні

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Ремонт стін
<