Banner
Banner
Banner

Технологія штроблення стін

лютого 27, 2012


Штроблення стін є процес проробляє технологічних каналів і отворів на поверхні стіни. Такий процес проробляють дуже часто під час проведення ремонтів, так як з його допомогою можна з легкість сховати дроти і труби, які ну просто ніяким чином не можуть прикрасити ваш інтер’єр.

Перед проведенням такого (треба сказати досить-трудомісткого і запорошеного) процесу, необхідно обов’язково ознайомитися з технологією штроблення стін , тому що процеси штроблення під кожен вид комунікацій трохи різняться.

Штроблення стін під проводку

Даний процес припускає створення «каналів» під приховану електропроводку. Створити такі «канали» можна кількома способами – за допомогою перфоратора (даний процес є дуже трудомістким і курних) і за допомогою спеціального обладнання для алмазної різання. Другий варіант є більш прийнятним для домашнього ремонту, так як дозволяє провести штроблення стін без пилу, а також значно економить час. В процесі прорізання «каналів» методом алмазної різання, у них виходять дуже рівні краї, що позвляет після прокладання проводки дуже швидко і непомітно ці «канали» закрити.

Штроблення стін під труби

Даний процес є значно складніше, ніж попередній, тому що «канали» необхідно буде проробляти досить-таки глибокі і широкі, що не дуже-то легко і зробити. Як правило, перед проведенням такого процесу необхідно обов’язково перевірити стіни на присутність прихованої електропроводки, так як якщо цього не зробити, то в процесі штроблення можна серйозно постраждати.

Штроблення стін під труби можна виконати декількома основними способами – за допомогою перфоратора, за допомогою болгарки (найбільш часто використовуваний інструмент для даного процесу) або використовуючи Штроборез. Для того щоб визначити який з цих інструментів використовувати, необхідно знати з якого матеріалу виготовлена стіна.


Настінне панно з декоративної штукатурки
Натяжні стелі на кухні

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Ремонт стін
<