Banner
Banner
Banner

Технологія облицювання поверхні штучним каменем

лютого 27, 2012


Найбільш використовуваний матеріал в будівництві – це штучний камінь. Його використовують для краси в будинках і на будинках, тобто для облицювальних робіт. Його міцні властивості нічим не відрізняються, від натурального каменю. Можна навіть сказати, що він зручніше в будівництві, так як легше, ніж природний камінь і його виготовляють з таких матеріалів, як гіпс, акрилова смола, міцний білий цемент або керамзит.

А також технологія облицювання штучним каменем і монтаж каменю дуже прості. З таким каменем легко експериментувати в дизайнерських проектах. Штучний камінь (акриловий) можна використовувати, як Ви хочете, чи то з деревом, чи то просто так, але в будь-якому випадку він дуже практичний і функціональний буде для Вас. Як же поклеїти такий камінь? По-перше, він не вередливий, камінь наноситься прямо на стіну, але тільки після того як поклеєна штукатурна сітка. По-друге, перед проклейкою сітки необхідно прибрати пил, фарбу або в’ялу штукатурку, яка висить на стіні. Якщо є, якісь тріщини, дірочки їх обов’язково потрібно замазати і вирівняти, наносячи на поверхню нову штукатурку. Це робиться для того, щоб зовнішній вигляд стіни був рівний, і легко можна було клеїти камінь. По-третє, монтаж штучного каменю можна використовувати по-різному:

 • без швів, при такій кладці тісно притискати камені, щоб не було щілин.
 • розшивати шви, розмір між укладанням каменів повинен бути від 1,5-2,5 сантиметрів. Такий тип кладки дешевше Вам вийде.
 • четверте, починати класти камінь необхідно з верхніх кутів. І по-п’яте, проклеїти камінь його потрібно тримати до того моменту поки він не скріпить зі стіною, а ось тоді можна його відпускати. Таке склеювання може тривати кілька хвилин. Після висихання, яке може тривати добу, необхідно затерти щілини і власне їх замазати замазкою.

  Так як технологія облицювання штучним каменем – дуже проста, то вона під силу кожному бажаючому. Не бійтеся, спробуйте зробити її самі!


  Настінне панно з декоративної штукатурки
  Натяжні стелі на кухні

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Ремонт стін
  <