Banner
Banner
Banner

Текстильні шпалери, вибір текстильних шпалер

лютого 27, 2012


Текстильні шпалери для стін – найдорожчий вид покриття. Ще в середні століття такі шпалери були ознакою достатку сім’ї та далеко не всі багаті люди могли собі дозволити мати вдома такі стіни. При використанні цих шпалер в приміщенні створюється особлива атмосфера благородства і затишку, це важливо якщо ви орендуєте квартиру. Важливо також правильно підібрати освітлення, правильний розподіл світла різної інтенсивності дозволить підкреслити всі тонкощі і нюанси стін і дизайну в цілому. Чим більше обклеюваної приміщення, тим шикарніше воно буде виглядати в сукупності з підібраною в стиль меблів, їх наявність може істотно підняти ціну за оренду квартири, враховуйте це … Дуже важливо при використанні текстильних шпалер для стін повністю дотримуватися стиль дизайну, інакше буде втрачено весь шарм і атмосферность.

Що ж являють собою текстильні шпалери? На лицьову сторону паперового підстави наносяться волокна льону, шовку, бавовни, вовни.

В основному використовуються волокна натуральних матеріалів. Завдяки своїй будові, шпалери мають шумопоглинаючими властивостями, також допомагають зберігати тепло. Вони дуже стійкі до прямих сонячних променів, тому їх можна використовувати в приміщенні з великими вікнами, що виходять на сонячну сторону, використовуйте цю перевагу якщо оренда квартир, це ваш хліб, як додаткова перевага квартири орендарям. Ці шпалери дуже довговічні. Але вони бояться вологи. При підвищеній вологості вони можуть змінити свій колір і текстуру, тому приміщення повинно бути добре провітрюване.

Текстильні шпалери дуже примхливі при обклеюванні. Для початку необхідно вирівняти стіни і якісно їх поштукатурити. Потім наклеїти відповідно до інструкції. Але також існує ще один спосіб їх обклеювання: драпірування. Стіна не вимагає особливої підготовки, а полотно натягується паралельно поверхні. Цей спосіб дозволяє приховати всі нерівності і недоліки стіни.


Настінне панно з декоративної штукатурки
Натяжні стелі на кухні

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Ремонт стін
<