Banner
Banner
Banner

стінові панелі

лютого 27, 2012


Кілька років тому про такий вид будматеріалів як стінові панелі знали лише одиниці і використовувалися такі панелі, як правило, в офісах і кабінетах чиновників. Але часи змінюються, і сьогодні стінові панелі все частіше можна зустріти в квартирах простих громадян, де вони зайняли гідне місце, як будматеріал.

Таку популярність сучасних стінових панелей можна пояснити досить просто – вони випускаються у різноманітній кольоровій гамі, а також мають різноманітну структуру і серед цього розмаїття кожен може знайти собі відповідний варіант. Використовуючи в своєму будинку стінові панелі, ви можете заощадити досить суттєві кошти, адже купивши стінну панель із структурою дерева, вам не потрібно буде купувати дорогі дерев’яні панелі. Також, купивши і встановивши стінові панелі , ви можете не клеїти шпалери, тому що стінові панелі випускаються ще й з різноманітними малюнками.

Серед основних переваг стінових панелей варто відзначити і швидкість їх монтажу, що значно вище, ніж у тих же шпалер. Термін експлуатації стінних панелей також, перевершує шпалерний, так як всі такі панелі виготовляються з пластика, який є дуже стійким до всіляких пошкоджень матеріалом.

При проведенні процесу монтажу стінових панелей , вам не потрібно буде робити ніякої попередньої підготовки поверхонь, що значно заощадить ваш час і сили.

Також плюсом стінових панелей можна назвати і з високі показники тепло-і звукоізоляції, тому що між стіною і панеллю є порожнеча заповнена теплим повітрям. Також, в такий отриманий простір можна укласти проводку, що позбавить вас від непотрібного довбаняя стін для створення канавок для проводки.

На сьогоднішній день існує два варіанти стінових панелей:

  • Економ клас. Такі панелі виготовляються з пластика або ДСП і покриті зверху ламінованою плівкою.
  • Клас преміум. Даний вид панелей виготовлений з натурального шпону.


Настінне панно з декоративної штукатурки
Натяжні стелі на кухні

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Ремонт стін
<