Banner
Banner
Banner

Стіни з гіпсокартону своїми руками відео, як зробити стіну з гіпсокартону фото, пристрій і монтаж

лютого 27, 2012


Останнім часом при будівництві багатоквартирних будинків чи індивідуальних житлових проектах внутрішні приміщення продумують таким чином, щоб майбутній власник самостійно поділяв його на кімнати. Дійсно, звідки проектантам знати, що саме віддасть перевагу господар: простір і одну велику кімнату в 150 кв. м. з пересуваються ширмами, або йому потрібно три, або більше. Тому правильне зведення стін з гіпсокартону актуальне питання.

Стіни з гіпсокартону своїми руками, пристрій, установка, монтаж стін з гіпсокартону

Для того щоб зробити стіни з гіпсокартону своїми руками вам потрібно визначити де саме вони будуть знаходитися і який розмір мати. Виходячи з цих даних, ви зможете порахувати, скільки будівельного матеріалу вам буде потрібно і якого. Наприклад, якщо ви плануєте стіну для ванної кімнати або кухні, то краще використовувати водостійкі гіпсокартонні листи, для коридорів і житлових приміщень підійдуть і звичайні. Зверніть увагу на стіни з гіпсокартону фото , яких тут перебувають, можливо, вони допоможуть вам більш точно уявити, що саме вам необхідно.

каркас стіни з гіпсокартону, будівництво та монтаж|Стіни з гіпсокартону своїми руками в інтер'єрі квартири|зведення стіни з гіпсокартону своїми руками

На наступному етапі потрібно розрахувати те, яке навантаження доведеться витримувати кожній зі стін. Мається на увазі, що ви повинні собі повністю представляти скільки, чого, де саме і якої ваги буде висіти на стіні. В залежності від цього розраховується  товщина гіпсокартону для стін з кожної зі сторін.

Після того як ви продумали ці дрібниці, настає черга електропроводки. Тут так само потрібно врахувати, скільки і де буде розеток. Крім того, хоча гіпсокартонний лист і вважається досить міцним матеріалом витримує навантаження близько 30 кг. без додаткових підсилень, але для навісних шафок на кухню або кондиціонера краще все таки передбачити спеціальні металеві пластини, заставні.

Приступаючи до монтажу стіни з гіпсокартону своїми руками, перше, що ви робите, це майбутній каркас стіни з металевого профілю. Купити його можна в будівельному супермаркеті і його вартість невисока. Для кріплення цієї конструкції до стіни, стелі і підлоги скористайтеся дюбелями. Крок між стійками не повинен перевищувати 60 см., а в тому випадку якщо ви плануєте після установки обкладати стіну керамічною плиткою, то крок потрібно буде зробити вже 40 см. Не забудьте про те, що каркасів повинно бути два.

Подальше влаштування стін з гіпсокартону  є точною розмітку на аркушах місць майбутніх кріплень навісних шафок, і вирізу отворів під розетки за допомогою спеціальної пилки для гіпсокартону.

Кріпіть перший лист гіпсокартону за допомогою шуруповерта, спеціальної насадки для роботи з ним і саморізів. Протягуєте проводи й виводьте їх назовні через отвори. Далі укладаєте між каркасами шар скловолокна або скловати, в цьому випадку шумоізоляція буде набагато вища. Знову прокладаєте проводи й прикріплюєте їх до скловати. Після цього монтуєте другий лист і виводите дроти назовні.

Обов’язково подивіться стіни з гіпсокартону фото , яких знаходяться тут. З їх допомогою ви зможете швидко виконати всю роботу самостійно.

Як зробити декоративну стіну з гіпсокартону, фото і відео

Обов’язково подивіться, перед тим як будувати стіни з гіпсокартону відео  ролик розташований тут. Це допоможе вам не помилитися у монтажі каркаса і листів. А для того щоб правильно зробити розмітки, детально розгляньте стіни з гіпсокартону фото яких нижче. Завдяки цій докладній покроковій інструкції ви зможете уникнути зайвих витрат часу. Бо ті  стіни з гіпсокартону фото , яких ви бачите виконані правильно, з точним дотриманням всіх тонкощів і інструкцій.

Настінне панно з декоративної штукатурки
Натяжні стелі на кухні

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Ремонт стін
<