Banner
Banner
Banner

Натяжні стелі на кухні

лютого 27, 2012


Натяжні стелі на кухні набули великої популярності в нашій країні. Стелі в кухнях частіше схильні до забруднення, на них потрапляє більше диму, пара.

Тому стелі в кухнях повинні бути вологостійкими і стійкими. Щоб ці фактори не грали великої ролі, в матеріал вводять спеціальні добавки, які допомагають запобігти скупченню бруду на стелі.

Після монтажу натяжної стелі на кухні не доведеться робити ремонт приблизно 10 років, що свідчить про дуже високий рівень якості. Існує величезна кількість квітів, фактур, за допомогою яких монтуються натяжні стелі на кухні, що допомагають реалізувати будь-який дизайнерський проект і будь-яку задумку замовника.

Величезним плюсом є екологічна безпека матеріалів, з яких зроблені стелі. Їх можна застосовувати не побоюючись за здоров’я.

Застосовуючи натяжні стелі, можна встановлювати різні освітлювальні прилади, не турбуючись про те, що буде видно проводка або будь-які інші комунікації. Попередньо необхідно намітити місця, де передбачається встановлювати лампи, і з урахуванням цього, монтажники будуть виконувати роботи.

Якщо кухня невеликих розмірів, то рекомендується застосовувати світлі глянцеві стелі. Це допоможе створити ілюзію збільшення простору. Приміщення буде здаватися вище і ширше.

Ціни на стелі залежать від розмірів кімнати, від кількості монтованих ламп, від кількості ярусів, а також від фірми-виробника.

Якщо виникне необхідність замінити натяжна стеля, то зробити це можна з мінімальними трудовитратами. Старе полотно демонтується і замість нього натягується нове.

Але ось механічних пошкоджень від ріжучих або колючих предметів натяжні стелі не витримують. Під їх дією полотно псується і його необхідно змінювати. Це є єдиним недоліком натяжних стель.

Від себе:

Був в одному хорошому меблевому магазині, кухонні столи були представлені у великому асортименті – скляні, дерев’яні, розкладні, розсувні, трансформер і це ще не все. Купив собі класичний дерев’яний кухонний стіл.


Як вирівняти стіни своїми руками
Як закрити тріщину в стіні будинку, закладення тріщини в цегляній, бетонної, несучій стіні своїми руками

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Ремонт стін
<