Як зробити ремонт на кухні |
Banner
Banner
Banner

Як зробити ремонт на кухні

лютого 27, 2012


Напевно, у кожної людини в житті був такий етап, коли необхідно було робити капітальний ремонт у квартирі. Одним з етапів такого капітального ремонту є ремонт кухні і для того щоб його провести необхідно знати послідовність проведення ремонтних робіт, а також матеріали та інструменти.

Перед тим як зробити ремонт на кухні, необхідно провести всі підготовчі роботи. Суть цих робіт полягає в тому, щоб прибрати з кухні всі меблі і побутову техніку, яка в подальшому буде заважати процесу ремонту. Також, підготовчий етап включає в себе і видалення старих шпалер, шпаклівки і підлогового покриття (якщо це необхідно). Видаляючи старе оздоблювальне покриття, не варто забувати ще й про ремонт сантехніки і труб – це необхідно для того, щоб після проведення ремонту, випадково лопнула труба або потекшіе сифон не привели до «всесвітнього потопу» і не зіпсували дорогий ремонт.

Після того як всі меблі винесена, а старе покриття видалено, необхідно вибрати стиль кухні, тому що від вибору в подальшому буде залежати багато чого – вибір оздоблювальних матеріалів, вибір меблів і побутових приладів. При виборі того чи іншого стилю, необхідно враховувати той факт, що кухня сьогодні це вже не тільки місце, де їжа готується і вживається, але ще і те місце, де збирається вся сім’я для того щоб поспілкуватися і обговорити останні новини.

Також, потрібно врахувати, що вибір стилю необхідно проводити для кожного з елементів кухні окремо, але таким чином, щоб надалі вони могли добре поєднуватися між собою.

Також, при ремонті необхідно приділити особливу увагу обробних матеріалів для таких елементів як:

 • Стеля. При ремонті кухні стелі варто приділити особливу увагу і вибирати для нього такий стиль і матеріали, які б не дозволяли осідати на ньому кіптяви і пилу.
 • Стіни. Стіни на сучасній кухні можуть бути оброблені різними матеріалами, серед яких шпалери, керамічна плитка, пластик – головне, щоб обробний матеріал був стійкий до впливу вологи.
 • Від себе:

  На вашій новенькій кухні буде приємно готувати вишукані страви та частування, рецепти яких ви можете знайти на www.vkusniymir.ru, рецепти на всі випадки життя.


  Правильна установка розеток на кухні
  Ремонт кухні в панельному будинку

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Ремонт кухні
  <