Стінові панелі для кухні фото, пластикові панелі, панелі мдф, скляні панелі для кухні, обробка і монтаж |
Banner
Banner
Banner

Стінові панелі для кухні фото, пластикові панелі, панелі мдф, скляні панелі для кухні, обробка і монтаж

лютого 27, 2012


Оздоблення приміщення для приготування їжі стіновими панелями для кухні ось уже кілька років поспіль не втрачає свою актуальність. Це й зрозуміло, адже обшивка виглядає легко і ненав’язливо, покращує зовнішній вигляд вертикальних поверхонь і піднімає настрій господарям. Розрізняють панелі МДФ для кухні, а також пластикове і скляне покриття для стін. Деякі різновиди застосовуються переважно для обробки фартуха, інші йдуть в хід при декоруванні стін на всю довжину.

Пластикові стінові панелі для кухні, оздоблення стін кухні пластиковими панелями

Пластикові панелі для кухні з’явилися на території пострадянського простору порівняно недавно, на початку 90-х років. На тлі тотального дефіциту вони відразу ж набули шанувальників в особі звичайних громадян і все частіше стали використовуватися в обробці житлових приміщень. Сьогодні колишня популярність трохи згасла, проте манера декорування пластиком приміщень для спільного користування і до цього дня не виходить з моди.

стінові панелі для кухні з пластика і мдф|обробка кухні пластиковими стіновими панелями|стінові панелі для кухні зі скла для фартуха

Переваги панелей ПВХ для кухні  очевидні. З цим оздоблювальним матеріалом ви можете забути про бруд і вогкість під час ремонту. Монтуються листи ПВХ гранично просто, ця робота не вимагає професійних навичок. Другим плюсом є приємний зовнішній вигляд. Покриття може бути стилізовано під дерево, мармур, мозаїку і інші фактури. Радує багатством і колірна гамма продукції. Нерідко обробний матеріал прикрашається геометричними або рослинними малюнками. Вписується він як в класичний інтер’єр, так і в приміщення в стилі «hi-tech».

Оздоблення кухні пластиковими панелями  не вимагає попереднього вирівнювання стін. Вони встановлюються на будь-які поверхні, забезпечують хорошу звукоізоляцію і допомагають приховати проводку. Пластиковий матеріал є протипожежний. Вартість виробів з ПВХ не перевищує розумних меж ($ 5 за один кв. М.).

Єдиним недоліком стінних панелей для кухні є їх крихкість. Незважаючи на свою гнучкість і наявність в конструкції ребер жорсткості, при сильному ударі поверхня може тріснути. Пошкоджена деталь підлягає заміні.

Оздоблення стін кухні скляними стіновими панелями і панелями з МДФ

Хочете замість звичайного фартуха, зібраного з похмурої кахельної плитки, під час приготування їжі бачити площу великого міста? Тоді виберіть у якості оздоблювального матеріалу  скляні стінові панелі для кухні . Виробляються вони з загартованого скла товщиною приблизно 5 мм. Для нанесення малюнка на поверхні виробу здійснюється цифровий друк. В якості зовнішнього оформлення може бути обрана панорама екзотичного місця, а також квіти, фрукти, інсталяції на тему чаю та кави і т.д. Тільки погляньте на панелі для кухні фото, і ви все зрозумієте без слів.

Декорування стін скляними панелями має плюси і з практичної точки зору. Скло не горить, не виділяє шкідливих речовин, не вступає в хімічні реакції з миючими засобами, не вицвітає і не деформується. Щоб розбити полотно завтовшки 5 мм потрібно докласти чимало зусиль.

У цій бочці меду є лише одна маленька ложка дьогтю під назвою «ціна». Один кв. м. обробки стін скляними панелями для кухні буде коштувати не менше $ 50.

Куди дешевше оцінюються листи МДФ ($ 3-5 за кв.м.). Вони виробляються методом пресування деревної стружки в умовах високої температури і сильного тиску. Дрібні частинки тримаються разом за рахунок лігніну, який виділяється в процесі виготовлення. стінові панелі МДФ для кухні відрізняються природним зовнішнім виглядом (стилізовані під натуральне дерево), зручністю в експлуатації, можливістю швидкої заміни і довговічністю.

Ними можна обробити фартух або кухонні стіни в цілому.


Фартух для кухні зі скла своїми руками, скляний фартух для кухні фото, фартух для кухні з плитки і мозаїки, дизайн
Як зробити ремонт на кухні

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Ремонт кухні
<