Скільки коштує ремонт кухні |
Banner
Banner
Banner

Скільки коштує ремонт кухні

лютого 27, 2012


Ремонт кухні – це досить витратний захід і бажано розрахувати заздалегідь його вартість заздалегідь, щоб надалі не виникло незрозумілостей та проблем.

Скільки коштує ремонт кухні можна дізнатися, підрахувавши суму, зазначену в кошторисі витрат на необхідні матеріали та на виконання ремонтних робіт.

Якщо з матеріалами все зрозуміло (їх вартість можна дізнатися безпосередньо в будівельному магазині), то ось вартість проведення ремонтних робіт залежить те

тілько від того, який саме проводиться тип робіт і який їх обсяг:

Для того щоб підрахунок вартості ремонту кухні був більш точним, необхідно дізнатися, які саме роботи виконуються і який їхній об’єм:

 • Демонтаж. Даний тип ремонтних робіт включає в себе видалення старої плитки, очищення стіни від шпалер, стелі від фарби і побілки. Також, проводиться і очищення підлоги від покриття, видалення плінтусів, електропроводки і демонтаж старих раковин, труб.
 • Оздоблення поверхонь:
 • Стеля. На даному етапі проводиться чорнова обробка стелі – грунтовка, нанесення шпаклівки і шліфування. Також, проводиться ще й чистова обробка стелі – повторна грунтовка і фарбування стелі, монтаж стельових плінтусів.
 • Стіни. На даному етапі проводиться чорнова обробка стін, яка включає в себе їх грунтовку, нанесення шпаклівки та шліфування. Також, проводиться і чистова обробка стін – повторне нанесення грунтовки, поклейка шпалер або укладання керамічної плитки. На цьому етапі можна ще провести ще і заміну каналізаційних труб, і установку кранів.
 • Заміна електрики. На даному етапі ремонту кухні проводиться заміна всієї електропроводки (якщо це необхідно).
 • Роботи по обробці підлоги. На даному етапі проводяться роботи, пов’язані з обробкою підлоги – настилання лінолеуму, установка плінтусів.
 • Ось і весь список робіт, які мають безпосередній вплив на вартість ремонту кухні. Ціни на такі роботи можуть змінюватися залежно від розцінок ремонтних компаній.

  Якщо після ремонту кухні у вас зовсім не залишилося грошей на авто, не турбуйтеся, адже зараз можна придбати Мітсубісі в лізинг і розтягнути плату на довгий термін.


  Фартух для кухні зі скла своїми руками, скляний фартух для кухні фото, фартух для кухні з плитки і мозаїки, дизайн
  Як зробити ремонт на кухні

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Ремонт кухні
  <